Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Stressz. Magas pulzusszám,6,3v...

Stressz. Magas pulzusszám,6,3vércukor. Van megoldás?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hogy feltenni a kérdést.

Mostanába elég sokszor magas a pulzusom, az ügyelet nem rég ment el, és kaptam betalocot (most jobban érzem magam)

A vércukrom 6,3volt. Ez sok?


Lehet a szapora szívverésre a háziorvosom is betalocot fog felírni?


(pánik beteg vagyok,és mostanság bőven van min stresszelnem , de kevessebb mint 2 hónapja)


2012. márc. 11. 13:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
A vércukornak a cukorbevitelhez van köze. A pánikbetegséghez nincs. A szaporább pulzust meg okozhatja a mostani frontos idő, meg a pánikbetegség. Ha megnyugtat, vehetsz be egy negyed betaloc-ot, de meglásd, elmegy a rossz idő, és megnyugszol. A pánikos gyógyszereidet ( már ha van) rendesen szedjed. Ilyenkor sem szabad megváltoztatni az adagolást.
2012. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Az ügyeletes adott 0,25ös betaloc-ot mikor itt voltak.

Azóta jobban érzem magam.Lehet a háziorvossal is ezt kéne felíratni..?! nem tudom.

Nem szedek antidepresszánst csak nyugtatót.

2*1 vagy 3*1


Ez az időjárás ingadozás kikészít :(

2012. márc. 11. 14:26
 3/26 anonim ***** válasza:
Nekem is volt pánikbetegségem már háromszor is. Mindhárom alkalommal felnyomata a cukrom 7 - 7,3-ra. Én nem vagyok egyáltalán cukorbeteg. Neked is valószínű visszaáll, ha elmúlik a betegséged. Lehet, hogy Betalocot fogsz kapni. Én Concort kaptam. Többféle pulzuscsökkentő van.
2012. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Mondd el a háziorvosnak a történteket, és bízd rá magad. Azt, hogy a betaloc jót tett, mondhatod. De nem biztos, hogy felírja neked. mert ezeregy rosszat is tud tenni. Lehet, elég lenne egy kis xanax is. Ha pánikbetegséget diagnosztizáltak rajtad, hogy hogy nem kaptál rá semmit?
2012. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Voltam a dokinál.Felírta a betalocot de azt mondta csak akkor vegyek be egy felet ha megint felszökik a pulzus.

Kaptam gyógyszert de elutasítottam, de a Frontin 0,5 megmaradt

2012. márc. 13. 08:33
 6/26 anonim ***** válasza:

"Kaptam gyógyszert de elutasítottam,"


Nem voltál eléggé beteg...

2012. márc. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Az rég volt amikor elutasítottam.

Bocs hogy 4éve gyógyszerek nélkül küzdök. Néhányan példát vehetnének rólam.

2012. márc. 14. 05:56
 8/26 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Bocs hogy 4éve gyógyszerek nélkül küzdök. Néhányan példát vehetnének rólam"


Én meg a gyógyszerektől 3 hónap alatt meggyógyultam. majd marha lennék szenvedni. Bocsánat.

2012. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Jó rendben :)

Én sem szenvedtem 4 évig, de nem az a nagy valami ha gyógyszerek mellett renbejössz , hanem az ha azok nélkül

2012. márc. 14. 23:36
 10/26 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Az egészségemmel inkább nem kunsztozok, és ha fáj valamim, beveszem a gyógyszert.

Azért megkérdezem: ha eltörne a kezed-lábad, begipszeltetnéd, vagy inkább kúsznál-másznál, amíg összeforr magától, úgy ahogy?

2012. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!