Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Öngyilkosság gondolata elérhet...

Öngyilkosság gondolata elérhetetlen szerelem miatt? Megoldás?

Figyelt kérdés
Nem a figyelmet szeretném felhívni, egyszerűen nem látom a kiutat. Négy éve vagyok szerelmes egy srácba, aki még csak rám sem néz máshogy, mint barátjára. Mindenki nekem teregeti ki a legnagyobb titkait, belém törlik a lábukat, nem is jut eszükbe, hogy nekem is lehetnek gondjaim... Lelki segélyre vagyok jó nekik, semmi másra. Ez utóbbit mi sem bizonyítja jobban, mint hogy szombat este van és itthon ülök a macskámmal meg az anyámmal, aki a nappaliban nézi a tévét és már tuti, hogy "be van csiccsentve"... Most az egyszer nekem kéne a segítség, ezt meg persze senki sem veszi észre. Most már hónapok óta magam alatt vagyok, megfordult a fejemben, hogy kioltsam a kis mécsest. Asszem, észre sem venné senki, ha legközelebb nem megyek be dolgozni vagy órára. Valaki tudna megoldást mondani ilyen esetre? 21/L
2012. febr. 25. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne oltsd ki! :(

Hidd el, ha az a srác nem is, de lesz más, most elképzelhetetlennek tartod, de elfelejt az ember bárkit és beleszeret másba. :) De még az is lehet, hogy azzal a sráccal mégis összejönnek a dolgok.

Szükségük van rád az embereknek. Látod, ha te nem segítenél nekik, te nem hallgatnád meg őket, akkor kicsoda? :) Ha te nem lennél, halmozódnának a problémáik, amiket nem tudnak kinek elmondani, ez negatívan kihatna több dologra, szóval nem is tudhatod, miket akadályozol meg azzal, hogy meghallgatod őket.

Hogy veled nem foglalkozik senki, ennek nem tudom, mi oka lehet, ehhez jobban kéne, hogy ismerjelek... nincsenek barátaid? vagy nem vagy eléggé szociális, barátkozó típus?


Hát dióhéjban hirtelen ezt tudtam válaszolni, így ismeretlenül. De kérlek, vigyázz magadra! Ilyen emberből kéne még sok, mint amilyen te vagy!

2012. febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Merre fele laksz? jöhet privibe is.
2012. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

minden 3. tininek hasonló problémái vannak, igen, szar világban élünk, ez van, de gondolj bele, mennyi embernél vagy így is szerencsésebb helyzetben. ha meg már tényleg semmi nem tart vissza az öngyilkosságtól az azt jelenti, hogy nincs mit veszítened. tehát miért lennél öngyilkos? gyakorlatilag bármit megtehetsz.


mindenki rád bízza a szaros kis titkait? ebből még kisülhet valami mókás vagy felhasználhatod arra, hogy felfigyeljen rád "életed szerelme"

2012. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rám senki sem bíz semmit. Max a mosogatást. A felmosással már végeztem. Moswt kimegyek, és megetetem a malacokat is. Estére meg belebújok a szénába a tehenek mellé. Így van mozgás körülöttem is.
2012. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!