Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A Red Bull (és más energiaital...

A Red Bull (és más energiaitalok) tényleg segítenek fokozni a koncentrációt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen ! De nem szabd sokat inni belőlük,mert növelik a vérnyomástés rosszu lehetsz tőlük!
2009. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze,mint minden más üdítőítal meg energiaital amiben koffein van!
2009. jún. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egyszer kiszámoltam az energiaitalok koffeintartalma alapján, hogy kb. egy vödörrel kéne meginni egyszerre, hogy komoly gondot okozzon a szervezetben. (Akár halált is.)

Persze nem bíztatok senkit, hogy kipróbálja.

2009. jún. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

tényleg sokat segítenek, én vizsgaidőszakban szoktam inni, főleg vizsga előtt egy fél órával, vagy néha közben is.


ugyanígy jó hosszú távú autóvezetéshez is, nem fáradsz el annyira.


sőt, régebben kondizás közben is ittam, tényleg látványosan később fáradtam el.


DE! mára alig iszom. Nagyon egészségtelen, állítólag gyomorfekéjt lehet tőle kapni, + kinyírja a szívedet, stb. a koffein pedig kivonja a calciumot a csontokból, vagyi lyesmi.


ezért mostanság gingsenget szedek ha jobban szeretnék koncentrálni. ez egy távolkeleti növény, ugyanolyan a hatása mint az energiaitalnak, csak nincs mellékhatása. de ugyanígy jó a magne B6, az is feldob, és segít koncentrálni, és ráadásul természetes anyag.

2009. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!