Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mivel tudnám az étvágyamat...

Mivel tudnám az étvágyamat fokozni? Mert napi 4x-5x szeretnék étkezni, de már a napi 1 is sok, nincs semmi étvágyam egész nap :S és 59-60 kiló vagyok és szeretnék egy 70-75 lenni, pénzem nincs ilyen étvágygerjesztő cuccokra

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
tipp:néz főzős műsorokat attól én mindíg megéhezem.
2011. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Állítólag a B vitamin jó erre a problémára. Próbálj meg esetleg élesztőt enni - ha nem tudod önmagában megenni (szerintem pocsék íze van) akkor egy kis langyos, cukrozott tejjel keverd el és idd meg. Drágának nem drága, ártani pedig nem árt.

2011. febr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, fözős müsorokat nézek, de nem éhezek meg :D ezt az élesztőt kiprobálom, remélem nem kelek meg :D
2011. febr. 24. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Béres csepp. Nagyon jó étvágynövelő.
2011. febr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Próbálj meg valamiféle testedzést végezni, vagy sportolj valamit, az meghozza az étvágyad! Én "hobbigyúrással" 20 kilót szedtem fel egy év alatt. Tehát nem szedtem még csak fehérjét sem, nem mondanám azt se, h rendszeresen jártam/járok (heti max 2-3 edzés, nem is feltétlen teremben). Azóta többet is eszem, mivel igényli a szervezetem a fokozott nyersanyagbevitelt. Gondolom neked sem mindegy, hogy milyen minőségben jön fel az a 10-15 kiló.
2011. márc. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!