Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az hogy reggel...

Miért van az hogy reggel felkelek jól érzem magam de ahogy közeledik az este egyre rosszabbul?

Figyelt kérdés

Influenzás vagyok (habár lehet tüdőgyulladás nem tudom de fáj a fél tüdőm) ma megyek majd orvoshoz de még pénteken kezdődött. Akkor még csak töménytelen mennyiségű zsepit használtam el szombaton reggel SEMMI bajom nem volt habár nem úgy éreztem magam ahogy szoktam hanem kcisit kábán aztán egyre gyengültem és olyan este 7 körül belázasodtam (39,2). Nagy nehezen elaludtam aztán vasárnap reggel felkeltem megint csak kicsit éreztem magam rosszul kb. 10 óra körül szinte semmi bajom nem volt (azon kívül, hogy nem kívánom a kaját) aztán este megint belázasodtam. Ma reggel megint ugyanez van kíváncsi leszek estére megint belázasodok e.


Csak azért tettem fel a kérdést, hogy valaki vmi magyarázatot hátha tud rá adni. Azért van mert reggel még erősebb az immunrendszer mint este?


2012. márc. 12. 06:55
 1/1 A kérdező kommentje:
Azaz nehogy bárki is válaszoljon. Bezzeg az a segg amelyik nem tudta hány nap kimaradt vérzés után kell dokihoz menni egyből kapott választ. Pedig csak oda kellett volna figyelni bioszon. ezen az oldalon is sok a köcsög..
2012. márc. 12. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!