Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek mitől lehet hogy...

Mihácsi Mária kérdése:

Szerintetek mitől lehet hogy szombat reggel óta fáj a fejem de csak egy ponton, de elviselhetetlen s nem áll ki sem fájdalom gyógyszertől sem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 12:44
 1/2 anonim válasza:
én is voltam már így sajna, próbáld meg kicsit lefelé lógatni a fejed. ez lehet a frontoktól,mert elég erösek mostanában. a másik, a kezeden, a hüvelyk és mutató ujjad közötti puha résznek a közepét nyomd jó erösen úgy kb 1-2 percig,majd utána masszírozd ugyanazt a pontot, ez általában segít, de ha ezek sem,akkor menj el a háziorvoshoz,nehogy baj legyen,mert én októberben járta ugy,hogy örült fejfájásom volt,nem bírtam elviselni,és kiderült,hogy 1 vírus megtámadta a kisagyat,infúzió,erös gyógyszer. de hála Istennek azóta semmi bajom sincs.
2012. márc. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. márc. 13. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!