Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudom elfogadni...

Miért nem tudom elfogadni hogyha valaki nem kedvel, és nem szivesen beszélget velem? Miért akarom mégis hogy a barátom/barátnőm vagy egyszerűen csak a haverom legyen? Hagynom kéne akkor az embereket vagy tovább próbálkozni?

Figyelt kérdés

Mikor ilyen helyzetbe kerülök állandóan azon görcsölök hogy megkedveltessem magam, és ha nem sikerül akkor egész nap rosz a kedvem és sírni is tudnék annyira fáj!

Amikor ilyen vagyok a beszélgetéseim sem úgy sülnek el ahogy én szeretném pl. összevissza beszélek, nem birok egyszerű szavakat kimondani, és persze ilyenkor mindenki hülyének néz akivel lehet szórakozni!!! Mit tegyek?


2010. nov. 17. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem is zavar ha valaki aki nekem szimpi én nem neki, és ilyenkor sztem mi sugárzunk ki valami negatívat magunkból ami nem tudatos tehát változtatni se igen tudsz rajta, hagyd a fenébe, ne erőlködj!
2010. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

lehet hogy igazad van, de annyira rossz!

nincs segítség erre?

2010. nov. 20. 11:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkinek megfelelni.
2010. nov. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!