Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan ülhetnék le átgondolni...

Hogyan ülhetnék le átgondolni magamban a dolgokat?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok; nagyon sok minden összejött, tele vagyok gondokkal, és csak az segítene, ha leülnék "magammal beszélgetni", átgondolnám, hogy mit miért tettem, gondoltam, stb.

Egyszerűen nincs "kedvem" hozzá, valamint erőm belefogni, pedig muszáj, mert most egy nagyon negatív állapotban vagyok. Hogyan tudnám összehozni?:)


2012. márc. 16. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ülj le és gondold át. Most mégis mit lehet erre mondani, ha még ennyire sem vagy képes?
2012. márc. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Teljesen jogos, és igazad van.:(

Inkább akkor úgy fejezem ki magam, hogy ahhoz is fáradt vagyok, hogy leüljek, mindenhez fáradt vagyok, egész nap ülök és gépezek. (ha suli van akkor tanulok), ebből áll az életem szinte. Sok tervem van és semmit se tudok végrehajtani, többek között ezt a leülőset sem, és nem tudom miért:(

2012. márc. 16. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor most kapcsold ki a gépet, fogj egy füzetet, és kezdj hozzá. Írd le a céljaidat, mit, hogyan, mikor fogsz megvalósítani. Részletezz mindent. Utána pedig csinálni kell, azt senki nem fogja tudni megtenni helyetted.
2012. márc. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"ahhoz is fáradt vagyok, hogy leüljek, egész nap ülök és gépezek."


Kedves kérdező!

Kicsit ellentmondásos vagy. Nem gondolod?

2012. márc. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!