Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A hasamon vannak hízási...

A hasamon vannak hízási csíkok (terhességi csík, striák). Ezeket szeretném eltüntetni. Miket javasoltok?

Figyelt kérdés
Már halványak, de látszanak és teljesen el szeretném tüntetni. Patikában ajánlották ezt vichy cellu destock, de nem szeretnék fölöslegesen költekezni (nem tudom, hogy használ-e). Nem vagyok kövér.

2012. márc. 17. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Torna,krémek...hosszadalmas.Vichyt dicsérik
2012. márc. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

striákat sajnos nem lehet totál eltűntetni. Idővel gyöngyházas "csillogása" lesz, de akkor is látszani fog.

Ezek sajnos olyan repedések a bőrön, ami sosem forr össze és nincs az a szuperkence, ami segíthetne. Max halványíthatja őket..

2012. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ptecus41 válasza:

Szió, csodaszer nem létezik,

De kezelni, javítani lehet a helyzetet.

Rengeteg krém van stria-megelőzésre, kezelésre,

én a Freziderm Prevenstria/ Reconstria krémekre esküszöm.

Nővérem vett először anno karácsonyra, aminek persze nem "örültem"...

3-4 hónapos használat után már alig észrevehetőek a csíkok a derekamon, van amiket el is halványított teljesen.

Érdemes nézni az akciókat, csomagokat,mert sokszor ki lehet fogni nagyon olcsó áron is a frezidermes krémeket.

2012. márc. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez a krém bevált.

[link]

Narancsbőrre kezdtem el használni (amin enyhített is) de azt vettem észre hogy ezek a stríák is halványodnak!

Egy próbát megér, kb 1500-2000 Ft, de szerintem megéri.

2012. máj. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!