Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetek erős izzadás...

Mit tehetek erős izzadás ellen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Próbáltam sokféle sprayt, dezodort, de nem használt semmi. 163 cm vagyok és 50 kg. Nem fogyózom, eszek normálisan, igyekszem egészségesen táplálkozni, ennek ellenére megőrjít az erős izzadás. Főleg, hogy bejött a jó idő. Eddig hosszú ujjú, sötét pamut felsőket hordtam, azokon nem látszott meg az izzadságfolt. De nem hordhatok folyton hosszú ujjút. Szeretnék valamit kezdeni, mert nagyon kényelmetlen ez az izzadás dolog. Pláne, hogy dolgozom. Csak normális válaszokat várok! Köszönöm!

2012. márc. 17. 19:40
 1/9 anonim válasza:

Szia! Nekem is ez volt a gondom. Itt sokan ajánlották a Solutio Antisudorica nevű szert, amit patikában lehet kapni. Nekem is bevált. De! Nem szabad belőle sokat használni, mert csíp, kipirosodik a bőr az elején, és alapjáraton egészségtelen hosszútávon.

Szerintem próbáld ki, csak tényleg vigyázz a mennyiségre! :)

2012. márc. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Patikában kérdezz rá, nekem mind bevált amit ott ajánlottak! :)
2012. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha a szaga is rossz, azon segít, ha nem eszel húst, vagy csak keveset.
2012. márc. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs szaga szerencsére, csak kellemetlen, hogy meglátszódik az izzadságfolt. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. márc. 21. 17:54
 5/9 anonim ***** válasza:

szia (:

én láttam egy filmet "az volt a neve hogy ciki tini testek" hol a tinik arról beszéltek hogy mik a legcikibb dolgok amik velük előfordult / most van nekik .. egy lány is evvel ment.. erő izzadás.. és ez gátolta abban hogy megkapjon egy állást. amire mindig is vágyott. ott az orvosok elküldték valami inekcióra.. 12 vagy mennyi inekciót nyomnak a hóna aljában..(egyikbe ..aztán jön a másik ) az bevált neki (: nemvolt már vele problémája.. de neki elég súlyos volt.. volt hogy egy nap 5 pólót cserélt... és még akkor is hátáig vizes volt... :'\ gondolom nálad azért nem ilyen súlyos a helyzet... ha tényleg semilyen dezodor semminemjönbe.. fordulj orvoshoz.. (:

2012. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Na, azért óvatosan kell itt bánni sok mindennel. Az emberi test működésében szerepe van az izzadásnak is, tehát nem lehet ezzel játszani, h ki-be kapcsolom. Az a nem normális, ha nem izzadsz!!! Persze vannak olyanok, akiknek ez nagyobb mennyiségben jön elő.

Mit említetted, nem vagy elhízva. Jól látod, ez egy ok arra, h jobban izzadjon az ember. Nem ismerlek, de feltételezem h "szőrös" se vagy, ugyanis ez is hozzájárul az izzadáshoz. Talán van pár betegség is, ami fokozza, viszont a spraykkel óvatosan bánni! Nem egészséges, ha nem izzad az ember. Ha nem vészes, talán próbáld így elfogadni magad, ne öltözz olyan ruhákba, amiken nagyon meglátszik ha izzadsz, szellősebben öltözz, és ha dolgozol, nyisd ki az ablakot, ne egy fülledt kis lyukba legyél

2012. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
- A túlzott izzadás pszichés okokra is visszavezethető, valamint megkérdezném, hogy fogyasztasz-e rendesen sót?
2012. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendszeresen nem fogyasztok sót. Persze vannak olyan ételek, amikor nélkülözhetetlen a só, de nem mondanám rendszerességnek. Lehet, hogy ez a baj? A pszichés okban van valami, mert kicsit izgulós típus vagyok.
2012. jún. 13. 11:00
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Tessék szíves sót fogyasztani! szia
2012. jún. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!