Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek izzadás ellen?

Mit tegyek izzadás ellen?

Figyelt kérdés
Folyton izzadok. Azt mondták próbáljam ki a sós vizet. nem nagyon hatott. És nem tudom mennyit szabadna. Házipraktika erős izzadás ellen 14/F
2011. jún. 8. 15:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és legjobban a homlokom izzad ... persze most levágom a hajam és meglátjuk
2011. jún. 8. 15:12
 2/4 Smartguy86 ***** válasza:

A sós vizet hogy ajánlották? Hogy idd meg? Csak mert nem éppen jó ötlet!


Menj el bőrgyógyászhoz, ha zavaróan sok. Van rá gyógyszer. Ha csak a hajad miatt van, akkor vágasd le. De egyébként ilyen korban sok a hormonális változás, pattanásosodsz, zsírosabb a bőröd.

2011. jún. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
solutinon antisudorica nevű gyógyhatású izzadásgátlót vény nélkül pár száz ft-ért lehet venni,fürdés,mosakodás után kell használni,jó szárazra törölve előtte a bőrt és utána nem szabad se sprayt,se mást használni,csak másnap,nem sérült,vagy nem firsen,aznap borotvált testfelületen.Én hónajban izzadtam és nekem heti egy alkalom elég volt hogy az erős izzadásom megszünjönés egészséges mértékűvé váljon.
2011. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam, nekem nem a szagokkal volt gond.(Nem dezodorálásra, hanem izzadásra való, kettő nem ugyanaz!!! Ezt sokan az agyukkal nem értik), hanem az izzadással, azaz izzadásgátló kell. Ez az aluminiumos folyékony oldattot felvittem a bőrflültre(mell alatt, homlok, kicsit arc), patikus szerint bárhova flvihető. A hajlatokban csípő, viszkető (Hasnál, ha van pici hurka, akkor ott is) érzés tapasztalható és kiszáradt bőrfelszín. Inkább lesz átázott a ruhám, mintsem egész nap ez legyen a 35 fokban. Maximum felére csökkenti az izzadást. Próbát megér, hisz az ára kb. pár száz forint/üveg, receptel még olcsóbb!
2011. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!