Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez? Hasmenés, hasfájá...

Mi lehet ez? Hasmenés, hasfájás, hőemelkedés.

Figyelt kérdés
3 napja úgy ébrettem föl, hogy borzalmasan érzem magam, aznap egész végig hányingerem volt, ami tudott még, az kijött hátul meglehetősn folyékony állapotban... 2,5 napja semmit nem ettem, ami nálam nagyon durva, hogy akár csak 2 órán keresztül ne legyen étvágyam pl. Ma ettem néhány szem müzlit és ropit, de nem esett jól, amint lenyelem, jön ki hátul.. hőemelkedés már nincs, szerintem a lázcsillapítónak köszönhetően. Vajon mi ez? Vírus? És akivel történt hasonló, elmondaná, hogy mi lenne a megoldás arra, hogy meggyógyuljak?
2012. márc. 19. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vírus okozza. Csak a tüneteket tudod kezelni, nem baj, ha nem eszel, viszont igyál sok vizet, teát! Ha nagyon durva a hasmenés, és el kell menned valahová, vefyél be 3-4 széntablettát, az megfogja egy időre. Lázat csak este csillapíts, illetve, ha 38 fok fölé menne.
2012. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak. Benyeltél valami vírust.
2012. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1-2. nap Buborékmentesre kikavart coca cola kb. 1 liter/nap kortyonként 1-2 dl,ásványvíz


2-3 nap: pirítós, sós vízben főtt krumpli, banán, alma, főtt/ reszelt répa, tea


Tejterméket, rostos gyümölcsöt, narancslevet, zsíros húsokat, müzlit mellőzd egyelőre.

2012. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Rosszabbodott a helyzet, ma minden, amit megettem (néhány szem ropi és zabpelyhes keksz + Jana) pár perccel ezelőtt hányás formájába távozott a szervezetemből... Holnap elmegyünk az orvoshoz, de nem látom túl sok értelmét, mit tudna csinálni? .. Anyukám is meg mindenki mondja, hogy igyál, igyál, mert kiszáradsz és kórházba kerülsz, és igazuk is van, de egyszerűen kong a gyomromban, borzasztó, azt is kihánytam, amit megittam..
2012. márc. 20. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire rosszul lennél nem írogatnál-hanem pihennél..
2014. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!