Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az elviselhetetlen hasfájás,...

Az elviselhetetlen hasfájás, hányinger mellé hőemelkedés is társul. Sajnos étvágyam sincs. Napi egyszer eszem. 1 hét alatt 3 kg-ot fogytam. Lehet baja a babámnak?

Figyelt kérdés
6 hetes kismama.
2007. okt. 27. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nem értem azonnal miért nem mész orvoshoz,ha félted a babádat.ha annyira fáj a hasad,vigyázz,nehogy vetélés legyen a vége.Egy hét alatt a 3kg fogyás az sok.Valószínü,hogy így a babának sem jut elegendö tápanyag.

Szerintem azonnal menj orvoshoz.

28hetes kismama.

2007. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

szia,


Én hallottam olyan kismamárol aki a terhesség elején veszít a súllyából, pontosan az állandó émelygés hányás, és rosszullét következtében. Ez meg fog szűnni és elkezdessz majd rendesen kajálni. Ajánlom, hogy reggel mielőtt kikelnél az ágyból egyél pár szem kekszet és igyál valamit. Mindíg legyen valami a gyomrodban (nem sok és nem nehéz kajára gondolok). Beszéld meg a dokiddal is, ha valami számodra aggasztó dolog merül fel, ő fel van erre készülve, hisz nem ma kezdte a szakmát, nincsenek hülye kérdések. Sok sikert és kellemes babavárást kívánok. Vigyázz magatokra. :)

2007. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Elviselhetetlen hasfájás???Hát ez nagyon nem jó jel,én már elmentem volna rég a dokihoz a helyedben ha nem akarsz elvetélni!
2007. okt. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 11hetes terhes vagyok.Csak abból tudok kiindulni,amit eddig tapasztaltam,mert ez az első babánk.Olyan5.hét környékén nekem is iszonyú alhasi fájdalmaim voltak..meg utána is hetekig.Én is keveset ettem, fogytam, és annyit aludtam mint egy mormota,hőemelkedés szint úgy.Elmentem dokihoz(akkor még gondolni sem mertem arra,h terhes vagyok),és egy teljesen ép, dobogó szívű csöppséget láttam az utlrahangon.Mindemellett megjegyzem,h dohányoztam is.Szóval szerintem nyugodj meg, ha úgy folytatod ah én, akkor elkezdesz enni.Bár én most ott tartok,h kimozdulni sincs kedvem,és vannak olyan szagok,amikre émelygés fog el...és úgy érzed magad,mint ainek belehánytak a gyomrába.De állítólag ez elmúlik.Ha megtudom,h mikor szólok:)

Eszter

2007. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!