Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Igaz, hogy ha kiengedjük a...

Igaz, hogy ha kiengedjük a colából a szénsavat, akkor segíthet a hányinger ellen?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam, lehet, hogy hülyeség, éppen ezért kérdezem meg, hátha valaki kipróbálta már... Nagyon jól jönne egy kis segítség, kezdek kikészülni.. :/
2012. márc. 20. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Páromnak segített a múlt héten, de ahogy kibontotta az üveget itta is.
2012. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, de nem kell a szénsavat kikeverni
2012. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hányingerre nem hiszem h jó a szénsavas,mert felböfögöd eleve.ha szensavmentes meg nem tudom.
2012. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kóla semmire nem jó, csak erre! De tényleg! Ha hánysz már akkor is megnyugtatja a gyomrot. Először csak egy kortyot iszol oldalra fordulsz aztán a másik oldallal is és akkor a pici pocid megnyugszik. Hányingerre igyál citromlevet (csakis igazi citromból), de csak picikét mert lehet hogy csak nagyon sokat ettél, vagy besavasodtál. Ha nem múlik, sőt rosszabbodik akkor este DAEDALON, nappal pedig nekem bevált egy homeopátiás szer, a neve Cocculine tabletta.
2012. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!