Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hányinger ellen javasolnátok...

Hányinger ellen javasolnátok nekem valami jól bevált gyógyszert?

Figyelt kérdés

Több mint egy hete naponta többször is hányingerem van,más panaszom viszont nincsen.


B6 vitamint szedek,de nem segít...


2010. jún. 25. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:

hányinger lehet más betegségnek a tünetei is, ugye tudod? pl. az életveszélyes májzsugorodásnak, vírusfertőzésnek stb...

mindenképpen menj el orvoshoz! ha a tünetet kezeled, az ok még nem fog elmúlni!

2010. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy pl terhesség jele is lehet, a sok betegség mellett ;) DE, ha ennyi ideje tart, akkor mindenképp dokihoz kéne menjél
2010. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

azt hiszem van kalcium tabletta (Rennie) gyomorégésre


a szódabikarbóna is jó szer, csak ne vidd túlzásba, mert lugosít!

2010. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. doki,

2. gyorssegély: üveges, jéghideg kóla, kanalanként.

2010. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Cerucal. Én ezt szoktam bevenni ha hányingerem van, illetve ha nagyon rosszul vagyok, még egy Nospa is jól jön.
2010. jún. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek, tudd meg az okát, ha szükséges menj orvoshoz.

Egyébként az egyik természetes hányinger elleni szer: gyömbér. El kellen rágcsálnod egy vékony csíkot a megtisztított gyökérből... ha van lehetőséged rá.

Az első hozzászólóval azért vitatkoznék...ha vírusos meg tudja miféle világvégi baja lenne a kérdezőnek, akkor nem egy hete küszködne a bajával, már intenzíven lenne. Fölösleges riogatni az embereket !

Egyébként valóban járj utána, mi az oka.

2010. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2010. jún. 25. 23:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kell riogatni senkit tuléled majd elmulik.

lehet bakteriális v virusfertözés.

Én 5 évvel ezelőtt (külföldön)olyan fertőzést kaptam majdnem egyhétig folyt belőlem a lé alul felül nagymennyiségben hasmenés hányás.(az már kissé durva nem? )Közbe meg vert a viz...láz ect...leadtam kb 7 kilot nem egész 4-5 nap alatt50kg lettem a176cm-s magasságomhoz képest nem szedtem rá semmit nem mentem.

orvoshoz vele de tuléltem hála istennek máraminden oké.A enni nem tudtam vizet persze pótoltam amennyire tudtam mert az is kijött belölem egy része mert csakannyi erőm volt hogy kikeljek az ágyból naponta pár percre igyak meg vizeljek oszt kész.Amugy mára minden franko.Elöfordul az ilyesmi..

2013. jún. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!