Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok már megint beteg?

Miért vagyok már megint beteg?

Figyelt kérdés

Még február végén volt egy csúnya mandula- és gégegyulladásom. Kaptam rá antibiotikumot, beszedtem rendesen, meg is gyógyultam. Márciusban viszont állandóan vissza-visszatért a torokfájásom. Elmentem dokihoz (más miatt, jogsihoz kellett az alkalmassági vizsgálat), mondtam, hogy nagyon fáj a torkom, de semmi más bajom nincs, szóval se láz, se rossz közérzet, se semmi, csak fáj a torkom. Két nap múlva vissza kellett mennem, mondta, hogyha addigra nem múlik el, akkor megint felír antibiotikumot, de remélhetőleg nem fog kelleni, mert nem telt el túl sok idő még. De két nap múlva már nem volt semmi a világon, teljesen elmúlt. De ez most már sokadszorra fordul elő, néhány napig fáj, aztán elmúlik. Legutóbb most hétvégén fájt nagyon, de már nem is a torkom, hanem oldalt, az állkapcsom alatt. Tegnap meg ma nem tudtam elmenni orvoshoz, mert pont úgy vannak az óráim, hogy hol a délelőtti, hol a délután rendeléssel esnek egybe, holnap tudnék elmenni. Érdekes, mára azt érzem, hogy már nem fáj. Viszont most meg cefet rosszul érzem magam. Nincs lázam, csak nagyon pocsék a közérzetem.

El nem tudom képzelni, hogy ez mi a fene lehet, de már nagyon kezd elegem lenni.

Miért lehet ez? Lehet, hogy még abból a februári betegségből nem gyógyultam ki teljesen, és ez még mind amiatt van?


2012. márc. 27. 15:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!