Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 nappal a menstruációm után...

14 nappal a menstruációm után ma reggel megint "beteg lettem", mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Még mindig nem rendszeres a ciklusom. Van, hogy 2 hetet késik és van,hogy 1-2 héttel korábban jön meg. Nem tudom miért lehet ez, de aggódom. Fél éve voltam orvosnál már ezzel, akkor azt mondta, hogy semmi baj. Minden vizsgálatot elvégzett, nem talált se sebet, se cisztát semmit. De engem idegesít, hogy mi lehet ez. Ma reggel megint barnás, rózsaszínes folyásom volt és elkezdtem mestruálni. 20/L
2010. aug. 17. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Ez nem egészséges, keress másik orvost, 20 éves vagy, már rég be kellett volna állítani a ciklusodat. Valószínű fogamzásgátló tabletta lesz rá a legalkalmasabb.
2010. aug. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

12-14 évesen ez még elmegy, de 20 évesen már nem

Menj el másik dokihoz is

2010. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Ez biztos, hogy nem normális dolog, tehát keress fel egy másik orvost!

A fogamzásgátló tbl. esetleg segíthet ezen. Vagy szeded? Mert ha nem rendszeresen szeded (kimarad 1-2 nap) is előfordul ilyen, akkor amiatt van, és normális. Ha szervi elváltozás nincs, valószínű hormonális probléma.

2010. aug. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémáim vannak.Míg szedtem a fogamzásagátlót addig úgy-ahogy rendszeres volt.Mióta abbahagytam a fogigátlót azóta ismét ezzel küzdök.Már rengeteg nőgyógyásznál,endokrinológusnál voltam.Az eredményeim jók,a hormonok,vizsgálatok,ultrahangok stb. minden jó.Tanácstalanul áll minden orvos hogy miért van meg 2 hetente.Vérzéscsillapítót kaptam rá de az sem használt :(

Ja és nekem nem sikerül teherbe esni sem ;(

Remélem te szerencsével jársz

22/L

2010. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kedves elöttem szóló. Nagyon sajnálom, de remélem azért összejön a baba, ha nehezen is. Én szurkolok.

Velem is ugyan ez van, senki sem tudja, hogy miért. De sajnos a családunkban jelen van ez a probléma. Kersztanyukámnak is iszinyat redszerlene, pedig ő már 39 éves , de még mindig nem állt be neki. Szerencsére náluk a baba sikerült. Unokatesóm aki 19 éves, ezzel a problémával küzd. Igazából engem is csak a baba miatt zavar. Igaz most még nem szeretnék egy darabig, de félek,hogy ha majd akarom, akkor emiatt nem sikerül.

2010. aug. 17. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.Én is mindig ettől féltem,hogy nem fog sikerülni a baba,ezért nem akartam fogigátlót sem szedni,de az orvosok rábeszéltek sajnos :(

Én már sokszor úgy vagyok vele,hogy nem érdekel a dolog,de akkor mindig eszembe jut mennyire szeretnénk gyereket.Halogatom,hogy visszamenjek a dokihoz,pedig nem kéne.Csak ha valaki már 15 éves korától folyamatosan nőgyógyászatra jár(volt úgy hetente 2x) és még mindig nem tudják,hogy mi a baja akkor már elveszíti a hitét abban,hogy valaha is helyre jöhet.Na én így vagyok már vele :(

Szívből remélem,hogy Te nem fogsz így járni mint én és nálad kiderül,hogy mi okozza és ha gyereket szeretnél az is sikerülni fog.

22/L

2010. aug. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!