Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan kezelhetem gyógyszer...

Hogyan kezelhetem gyógyszer nélkül a lumbágó/isiászomat?

Figyelt kérdés
Sajnos mindkettő egyszerre jött ki rajtam a nagy súlyú kisbabám emelgetésével. Pihenni egyátalán nincs módom sajnos, és mivel szoptatok, gyógszert sem szedhetek. Ki lehet ebből gyógyulni öngyógyítással? MInden reggel nagy fájdalmakkal ébredem. Tapasztalt sorstársak ,SEgítségek kérnék.
2009. jún. 15. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp kellene járnod valamilyen fizikoterápiás kezelésre. Ha nincs időd a baba miatt,menj olyan kórházba,ahol van gyermekmegőrző vagy óvoda,amíg tart a kezelésed a kicsi ellenne és vigyáznának rá. De ne hanyagold el magad,mert csak rosszabb lesz később!
2009. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok sorstárs, de az apukám lumbágója az Alexander technikától múlt el és azóta is tünetmentes. Ez azonban némi elkötelezettség és pénz igényes. (elkötelezettség= 2-3 foglalkozás/hét; pénz = 5-7000/foglalkozás)
2009. jún. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!