Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A folyamatos stressz lehet...

A folyamatos stressz lehet ilyen hatással?

Figyelt kérdés
1hete folyamatosan stresszelek, igazából amiatt is mert barátommal szakítottunk és azért is mert megcsalt több lánnyal is :( Így elkellett mennem egy HIV tesztre... (mert én amúgy is nagyon óvatos vagyok és gyakran bebeszélek magamnak mindent) Szóval folyton aggódtam ezen is , hogy ne hogy elkapjak tőle valamit...szerán tudtam csak elmenni és hétfőre van meg az eredmény.... kedd óta szédülök fáj a hasam , lebegés érésem van és szorongok... SZerintetek mit csináljak? Előre is köszönöm szépen!
2012. márc. 30. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugi, szerintem bizti nincs semmi bajod! Az én volt "barátom" is megcsalt mert a másik nő jobban megfelelt neki, de közben azt is csalta..és szerintem most is csalja....kb 1 hónapja hagytam vele el a kapcsolatot, de még mindig hiányzik, minden nap..pedig undoritóan viselkedett, és nagyon becsapott.

Szerintem csak a stressz miatt szédülsz, meg lehet front is..!

2012. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

próbálj kicsit lazább lenni, az még rosszabb ha mindenre rástresszelsz, ha esetleg el is kaptál vmit ( nem hiszem h nagy esély lenne rá) akkor is cask még rosszabb ha rástresszelsz.


Lazán kell felfogni mindent, különben beleőrülsz az életbe

2012. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!