Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt olyan, akinek állandó...

Volt olyan, akinek állandó szorongás és idegesség miatt volt vizelési ingere és gyakran is járt a wc-re pisilni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 18. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen igen.. főleg este lefekvés előtt...
2012. márc. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen nekem már többször volt generalizált szorongásom és állandóan kellett pisilni menni. Lehet csökkenteni ezt a tünetet fokozottabb szénhidrát, illetve só bevitelével. Nem tudom kaptál-e gyógyszert /nyugtatót/? Ha nem akkor Citromfű tea, Valeriána relax segíthet.
2012. márc. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én egyetemi vizsgák előtt voltam így. Aztán amikor bementem és kihúztam a tételt, onnantól megnyugodtam.
2012. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, nyáron volt egy hirtelen jött betegségem, ami miatt nagyon ideges voltam, ezer helyre kellett menni kivizsgálásra, akkor félóránként-óránként, de volt, hogy gyakrabban rohangáltam pisilni, azután amikor minden leletem negatív lett szép sorjában, ez is elmúlt.
2012. márc. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!