Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Felesleges emiatt rosszul...

Felesleges emiatt rosszul éreznem magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A problémám az, hogy az osztályomba jár 2-3 olyan lány akik nagyon szeretnek a középpontban lenni, teszik az agyukat a fiúk előtt (nekem így jött le). Nincs ezzel gond, ő dolguk, hogy hol égetik magukat, de már nem lehet tőlük figyelni a tanórákon sem, mert közlik, hogy "ajj már, én ezt nem csinálom" és ehhez hasonlók, ami még nem baj mert neki lesz rossz, de aztán elkezdenek unatkozni hívogatják egymást, sms-t küldözgetnek, csörömpölnek, meg rettentő hangosan nevetnek és észre sem veszek milyen messzire mennek. Engem meg az osztálytársaim gyík-nak tartanak mert velük ellentétben, én jól tanulok és csendben végig ülöm az órákat, ha néha nem is figyelek.


Az lenne a kérdésem, mit tudok tenni, hogy abbahagyják ezt, mert ha valamit tudok és jelentkezek, hogy mondanám a tanárnak akkor ugye én leszek a gyik..?!


Ez már egy jó ideje tart és nagyon rosszul érzem magam, mert sehova nem hívnak magukkal (barátnőim igen, csak egy a pár lány és fiú nem), folyamatosan le gyíkoznak és szekálnak.


Köszönöm előre is a válaszokat!

13/L



2012. márc. 31. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan köpd be a tanárnak, had gyíkozzanak, nem lesznek örökké az oszt. társaid, még 1 év,azt kibírod megerősödsz, aztán te mész egy jó suliba ők meg kiállnak a sarokra
2012. márc. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha elmondom őket ( az órai munkájukról is beszámolok..stb.) tanár kioszt néhány intőt, meg rovót nekik és cső. Semmit nem ér vele. Már megpróbáltam.
2012. márc. 31. 19:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor ez van, mást nem tudsz csinálni,1 évet kibírsz aztán mehetnek a fenébe, próbáld kivonni őket a figyelmedből, foglalkozz a saját életeddel,úgyse kell már sokáig elviselni.
2012. márc. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Abbahagyni nem fogják, mivel hülyének születtek, de ezért rosszul érezned magad felesleges. Tenni ellene nem nagyon tudsz. Maradj csak ilyen, amilyen vagy! Gondolj mindig arra, hogy ha Te a tanulásra koncentrálsz (elvégre ezért is van az iskola), akkor belőled lesz is valaki, jó munkát fogsz találni. Ezek a nyomorultak meg majd mennek a sarokra, vagy drogosként fordulnak fel az utcán.


Sok kitartást Neked!

2012. márc. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen mindenkinek!
2012. márc. 31. 19:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Ebben az életkorban sajnos ilyenek a gyerekek, választanod kell, vagy a tanárnak akarsz megfelelni, vagy az ezerrel kamaszodó osztálytársaidnak. A kettő együtt nem megy.

A hibbantak fegyelmezése a tanár dolga lenne, nem a tiéd, neked ne legyen rossz érzésed a viselkedésük miatt. Amíg vannak barátnőid, addig baj nincs (ha mindenki kerülne, akkor érdemes lenne kicsit magadba is nézni), a többiekkel meg ne foglalkozz!

2012. márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szegény Kislány!

Ne hallgass azokra, akik azt mondják, választanod kell jó és rossz között! Minden olyan relatív! Mielőtt elítélsz bárkit is, próbáld beleképzelni Magad a helyzetébe, gondolkodj az ő fejével! (Ha ezek után is gyűlölöd, rendben, de legalább megpróbáltad megérteni.) Beköpni pedig senkit sem kell. Hagyj élni másokat, egészen addig, amíg nem jelent Rád közvetlen veszélyt! Gondold meg, Te is járhatsz még hasonló cipőben! Ha valaki nem tetszik, próbáld elkerülni. De ne süllyedj le az ő szintjükre.

A konfliktusaidat csak Te oldhatod meg, ne bízd a hatalomra! (Még ha tanárnak is hívják.)

2012. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

mutasd meg nekik ezt a videót: nekem is így volt de ez után bevált, nekünk az egyik óránkon mutatta meg a tanár és érdekes, hogy utána egyszerre kedves lett az a pár személy velem, lehte hogy nem válik be, de mindent meg lehet próbálni, vagy mondd el tanárodnak a próblémádat és mond el neki, hogy szeretnéd ha az egyik órán levetítenék a videót: http://www.youtube.com/watch?v=HFmQTT87nmc Sok sikert!:))

14/L

2012. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!