Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Túladagoltam a fájdalomcsillap...

Túladagoltam a fájdalomcsillapítokat, és most elég rosszul vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 napja rettentően fáj a fogam, tegnap 3 órán keresztül sírtam, annyira fájt, és csak tömtem magamba a gyógyszereket, hogy múljon el, és azóta is, szinte kétóránként. A dokim csak keddre vállalt el. Ezt érzem most: szédülök, hányingerem van, kóválygok, kettős látásom van, nehezen veszem a levegőt.
2012. márc. 11. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívj mentőt azonnal!
2012. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És tájékoztasd a mentőket, hogy miből mennyit vettél be
2012. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát remélem jól vagy, de ilyen súlyos tünetekkel az éppen a halálomon vagyok állapotban pont a gyakorikérdések szakképzett válaszadóitól tanácsot kérni és hibátlanul leírni a kérdésed...:D Én ezt nem kajáltam meg:DD
2012. márc. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor se#gfej vagy, sajnálom. Igen, pont ez a szórakozásom az 1 éves gyerekem mellett, hogy hülyeségeket találok ki és írom ki a gyakori kérdésekre. Nincs is jobb dolgom... Jééézusom!
2012. márc. 20. 09:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nem s*ggfejeztelek le téged de mindegy:D Ha neked ez esik jól akkor nyugodtan. Egyébként ha meg tényleg rosszul voltál, hát akkor sajnálom, de máskor mentőt hívj ilyen esetben, főleg ha van egy kisgyermeked... Még mindig jobb félni, mint megijedni;) Minden jót!
2012. ápr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na, ez már egy normális válasz volt, köszönöm! Csak nagyon begurultam, hogy óriási fájdalmaim vannak, rosszul vagyok, segítséget kérek, és ezt kaptam, hogy kamuzok. Na de akkor visszavonom, már azóta meg is oldódott minden problémám! :) Köszi
2012. ápr. 1. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, tényleg kamunak tűnt, mert fájdalom csillapítót túladagolni veszélyes dolog, és nem minden esetben van idő arra, hogy itt kérjünk segítséget. De örülök ha jól vagy:)
2012. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!