Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Eléggé félek, mitől lehetnek...

Eléggé félek, mitől lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Próbálok úgy kérdést feltenni,hogy ne az legyen mindenki első benyomása, hogy "jaj már megint egy 12 éves". :)

Az lenne a problémám, hogy egy-két napja folyamatosan szédülök. Persze van, hogy alig érzem, de volt olyan is, hogy azt hittem összesek. Ez még nem is lenne akkora gond, de fejem és a hasam is fáj, mondjuk az nem mindig, de néha előjön.

És ha ez még nem lenne elég, folyton elsírom magam mindenen ami egy kicsit is elszomorít. Előtte pedig alig láttak sírni.


Ezek a dolgok úgy 1 hete jelentkeztek.

Mégis mitől vannak ezek? Hogyan tehetek ellenük?


12/L



2012. ápr. 1. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ellene nem igen tehetsz,de miatta igen, hordj magadnál betétet,mert esélyes, hogy hamarosan megjön a menstruációd, és a hormonváltozások miatt érzed ezt.
2012. ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg fog jönni.
2012. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben, igen ezt mondta anyukám is, de azért kíváncsi voltam több ember véleményére is. Köszönöm!
2012. ápr. 1. 17:56
 4/8 anonim ***** válasza:
El fogsz ájulni örökre.
2012. ápr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4. válaszoló - Az ilyen válaszoktól azért megkímélhetnél.. -.-"
2012. ápr. 1. 18:06
 6/8 anonim válasza:

Ha már egyszer kiderült, hogy lányocska vagy (merthogy nem irtad), azért nem kellene ennyiben hagyni, mert ha valóbanmegjön, akkor még rosszabbul leszel. Van akinek semmi problémát nem okoz, de sajnos úgy látszik, te nem az a szerencsés vagy.

Jó lenne elmenni egy nődokihoz, aki megnézné, hogy nem vagy-e vérszegény, alacsony-e a vérnyomásod (valószínű mindkettővel baj van) és kapnál vitaminokat.

Amíg el nem szédülsz rossz helyen és valami bajod nem lesz! Nem ijesztgetni akarlak, az én kishugom többször esett össze iskolában, ájult el piacon....de már semmi baja, túl van rajta, már gyermeke is van azóta, de ez a szédülés nem tréfa. Főleg,ha egyedül mászkálsz. Fogd meg anyu kezét, és menjetek el a nőgyógyászhoz. Jó?

2012. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Egyébként írtam, hogy "12/L" :)
2012. ápr. 4. 16:35
 8/8 anonim válasza:

Valószínüleg azért lehet/ett , mert meg jön az M-ed ( ahogy mi lányok hívjuk :PP )

- de a túlérzékenység, ha állandósul nálad,akkor az lehet, hogy valami pszichés háttérrel rendelkezik..

2012. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!