Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi van a torkommal? :S

Mi van a torkommal? :S

Figyelt kérdés
Kb 2 napja reggel megittam egy hideg energiaitalt. Akkor semmi bajom nem volt, de pár órára rá a torkom olyan fura lett, ha a számon v orromon vettem a levegőt befulladtam, de nem is tudom meghatározni hol fáj, a torkom nem, se nyelésnél, meg alapból sem köhögök, és a mandulám sem fáj, hanem vhol kettő közt olyan mintha lenne egy seb ami gennyedzik :S Aludni alig tudok, mert ha a számon veszem a levegőt olyan mintha kiszáradna nekem ott az a valami, és befulladok. Meghűlés ez, v mi?:S És ahogy meleget iszok, akkor sem érzem h ott ahol ilyen kellemetlen, ott "gyógyítaná" a meleg v jót tenne neki...

2012. ápr. 2. 12:34
 1/6 A kérdező kommentje:
És a fulladás olyan mintha azért jönne, mert h az a seb kiszáradna ahogy lélegzem...Ilyenkor nyelek sokat, v köhögök kicsit és jobb, de az alvás alig megy
2012. ápr. 2. 12:36
 2/6 anonim ***** válasza:
mit értesz befulladásy alatt?? amit irtál az nem befulladás, az nem ilyen
2012. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor köhögök... levegőt veszek, a levegő ingerli ott nekem, és köhögnöm kell
2012. ápr. 2. 13:19
 4/6 anonim válasza:
Én ugyanezt éreztem pár éve, hogy "valami van a torkomban".Egy "borsószem" nagyságú valami okozta ezt, ami olyan, mint a tüszős mandulagyulladásnál a begyulladt apró kis gennyes akármik, csak nagyobb, egy volt belőle, és nem a mandulán. Kívánom neked is, hogy igy legyen. Menj el a háziorvoshoz, ő megnézi, ad egy beutalót a gégészetre és megszabadítanak tőle.Úgy néz ki, magától nem múlik el, inkább terjedhet máshova is.Ne aggódj, túl leszel rajta.
2012. ápr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem ez olyan meghűléses tünet inkább, mert furcsa hogy a hideg energiaital után kezdtem el érezni. Ami aggaszt hogy nem tudom pontosan meghatározni hol kellemetlen, mert nem fáj, csak mintha gennyezne ott valami, és fulladok tőle, olyan mintha folyton kiszáradna a torkom... Orrom nem folyik, láz nincs, köpet nem véres, mandulám nem nagy, nem tudom mi ez de borzalom, mert mikor kapar, olyan mintha megakarnék fulladni. Viszkető érzés, vagy én nemtudom, leírni sem tudom.
2012. ápr. 2. 14:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, meg azóta még állandóan meleget iszok, hátha jobb lesz, de már azon is aggódtam h lehet jól szétégettem az egész nyelőcsövemet meg a torkomat.
2012. ápr. 2. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!