Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a probléma? Férjem...

Mi lehet a probléma? Férjem minden reggel fáradtan ébred. Gyakran fáj a nyaka is. Úgy érzi, mintha nem kapna elég oxigént az agya, kábának érzi magát.

Figyelt kérdés

Egyébként ülő munkát végez. Szeretném kivizsgáltatni, de azt sem tudom hova forduljak. Már voltunk a körzeti dokinál, adott egy csomó beutalót. A vérvételen nem találtak semmit. A neurológián sem... Hova lehetne még menni? Nem ártana esetleg egy röntgen, ctg. A nyaki erek vizsgálatát is fontosnak tartanám nincs-e ott a probléma... vagy esetleg valami kopás, meszesedés...Tanácstalan vagyok...

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. jún. 17. 00:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hány éves a férjed?

Dohányzik?

Ideges típus?

Jó a matracotok?

2009. jún. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nyaki érprobléma esetén erősen szédülne, de azért meg kell vizsgálni. Nem dohányzik? Nem horkol?
2009. jún. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
32 éves, nem dohányzik, nem túl ideges típus (persze mond olyan munkahelyet, ahol soha nincs probléma). A matracunkkal eddig nem volt gond, nem hiszem, hogy ez a baj...
2009. jún. 17. 00:55
 4/15 A kérdező kommentje:
horkolni szokott. miért az mire utal?
2009. jún. 17. 00:55
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Erős horkolásnál szokott még ilyen lenni, hogy nem kap megfelelő mennyiségű oxigént. Amúgy ha elfekszik rendesen kap levegőt? Nem zihál, semmi ilyesmi? Túlsúly nincs?
2009. jún. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha lefekszik nincs gond, rendesen kap levegőt. Van rajta némi túlsúly, de nem jelentős szerintem.
2009. jún. 17. 00:58
 7/15 A kérdező kommentje:
A horkolásos problémával hova lehetne fordulni?
2009. jún. 17. 00:59
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg nagyon horkol akkor eléggé felületesen alszik többször kisebb ébredéssel, amire nem biztos, hogy emlékszik. Valamilyen alvászavarral foglalkozó orvos kellene. Nem tudok címet sajna, ezt találtam:

[link]

2009. jún. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, aki olyan sokat kérdeztem.

Nekem is voltak hasonló panaszaim, sőt, néhány alkalommal úgy begyulladtak a nyaki izmaim, hogy zokogtam fél napokat, és kaptam az injekciókat a reumatológián.

Én ekkor még dohányoztam (de akkor ez nálatok kilőve), és nagyon-nagyon feszült voltam, és tudom, hogy ez ment rá a nyakamra.

Még annyit tudok javasolni, hogy egyen a férjed sok vitamint, az segíthet.

2009. jún. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Milyen osztályra kérjek beutalót, ahol egy esetleges nyaki meszesedést, kopást észrevesznek? Ill. melyik osztályra és milyen vizsgálatra menjek, ha azt szeretném, hogy a nyaki erek állapotát megvizsgálják?
2009. jún. 17. 01:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!