Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok kimerült, fáradt?

Miért vagyok kimerült, fáradt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szinte mindig kimerült, fáradt vagyok,suliba gyakran ásítok és úgy érzem magam egész nap mintha akkor keltem volna fel ... Ha viszont megiszok egy kis energiaitalt akkor olyan vagyok mint mások, azaz energiával teli, nem fáradt, kipihent. Ez miért van és mit tehetnék ellene? Nagyon szeretném ha nem elnnék egész nap fáradt. Sokat alszom(10 órát), nem terhelem meg magam egész nap, szoktam sportolni, megfelelően táplálkozok és mégis kimerült vagyok.. Mi miatt lehet ez? Igazán nagyon örülnék, ha valaki segítene nekem ezzel kapcsolatban. Nagyon köszönöm.

2012. ápr. 8. 22:57
 1/3 A kérdező kommentje:
És még hozzátenném, hogy nem iszok olyan gyakran energiaitalt, és ez már régóta így van ..
2012. ápr. 8. 22:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Vitaminhiányos állapotnak tűnik, lehet, hogy egyszerűen a tavaszi fáradtság. Sok c vitamint kéne szedned, és próbáld ki a MagneB6 készítményt, olykor csodákat tesz az iskolásokkal.
2012. ápr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben mindenképp megfogadom a tanácsodat, köszönöm a válaszodat!
2012. ápr. 8. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!