Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A húgom 16 éves, kb.3 éve...

A húgom 16 éves, kb.3 éve dohányzik és 2 éve kávézik nap mint nap, ezenkívül össze vissza eszik a nap bármely szakában bármit, és 5-6 órákat alszik, folyton fáradt és kimerült, hogy beszélhetném le erről az életmódról?

Figyelt kérdés
Milyen következményei lehetnek ennek hosszútávon? nem szeretném hogy 25 évesen infarktusba haljon meg
2011. máj. 8. 20:53
 1/7 anonim válasza:
Trend cigis volt most meg rá van állva mi...?
2011. máj. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25 évesen úgy fog kinézni, mintha 32 lenne. Az arca feketés, öreges, nikotinos lesz.
2011. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt önmagának/önmagában kell eldöntenie, de azért mindenképp próbáld meg lebeszélni róla, mert ez nem a hosszú élet titka. Gondolom menőzésből csinálja.
2011. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem menőzés.. egyszerűen függő.. nikotin-, koffein-, és cukorfüggő.. mert az édességeket eszi egész nap, és ha az nincs már megvan halva
2011. máj. 8. 21:06
 5/7 anonim válasza:

Mindenképp próbáld meg lebeszélni erről az életmódról, vagy ha lebeszélni nem is tudod próbáld meg elérni,hogy legalább az adagokat lecsökkentse. Itt egy link, amin külföldi dohányellenes videók vannak. Nyugaton hatással volt az emberekre, hátha húgod is hallgat rájuk (és nem röhög ki)


[link]

2011. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd kinövi. Én 10 évvel ezelőtt egy elvetemült állat voltam, most abszolút nem lehet rám panasz.
2011. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azt kihagytam, hogy minden hétvégén be van rúgva.. szóval még alkohol is
2011. máj. 8. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!