Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék, sürgős problémám...

Mit tehetnék, sürgős problémám van?

Figyelt kérdés
A szomszédunk lány és a családja elutaznak egy hétre, és addig itt lesz a kutya a szomszédban, hamarosan lesz a szülinapom és félek, mert mindig együtt szoktuk ezt megünnepelni, egymás szülinapjait. Három éve már volt abból probléma a szülinapunkkor, hogy áthozták.(az ennivaló miatt).Eléggé, pontosabban nagyon félek hogy mi lesz, mert az már a nyári szünetre esik. Kérlek segítsetek!
2009. jún. 18. 08:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Úgy érzem ki vagyok szolgáltatva a kutyáknak, a félelem miatt,Segítsetek!
2009. jún. 18. 08:49
 2/9 anonim ***** válasza:
Mitől félsz? A kutyától? És mi van a nyáriszünettel?
2009. jún. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Együtt ünneplitek a szülinapot, de elutaztak, a kaja mitt áthozták a kutyát ezért ki vagy szolgáltatva?

Légyszi fogalmazd meg érthetően, hogy mi a kérdésed.

2009. jún. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy félek a kutyáktól, a szomszéd lánya elutazik egy hétre nyaralni, és itt marad a kutya a szomszédban, én pedig félek hogy esetleg át lesz hozva, mert már közel a szülinapunk, és a az ilyen és hasonló ünnepekkor, felszoktuk egymást köszönteni,hát ezért félek én. Mert három évvel ezelőtt is baj lett mikor áthozták, mert valaki ennivalót adott neki, amit nem szabadott volna.
2009. jún. 18. 09:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Még mindíg nem értem. Ha félsz a kutyától mond azt hogy ne hozzák át. És ha a szomszéd lánya nincs itt, akkor hogyan ünnepelnétek együtt a szülinapotokat?
2009. jún. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen a szomszéd lányával és a szomszéddal szoktuk ünnepelni, hanem a szomszédunkkal, és azért félek mert amikor lesz a szülinapunk itt lesz a szomszédban a kutya. És én már mondtam hogy tartok a kutyáktól, de mondta hogy ne féljek, de az nekem nem olyan nagy garancia ha áthozhatja.
2009. jún. 18. 09:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismétlem: Mondd meg neki. Ne hozd át a kutyádat mert félek tőle.

Mi ebben a bonyolult. Néma gyereknek anyja se érti a szavát. Valószínüleg nem gondolatolvasó a szomszédod, hogy kitalálja amit gondolsz. Ezért fejlesztette ki az emberiség a beszédet.

2009. jún. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Nagy testű a kutya? Vagy miért félsz tőle ennyire?

Ha meg gond volt máskor, hogy evett a kutya nálatok, akkor miért vinnék át?

2009. jún. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Esküszöm még mindig nem értem. Elment a szomszéd. Nincs otthon senki náluk csak egy kutya. Neked szülinapod van és kijön át hozzád? mi köze van a kutyához?
2009. jún. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!