Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Merev, "berozsdásodott"...

Tzorro kérdése:

Merev, "berozsdásodott" kézfej ébredés után, reggel?

Figyelt kérdés

Pár hete ébredés után (ha éjszaka felébredek, akkor is érzem, nem csak reggel) merev, erőtlen a bal kézfejem, nehezen tudom mozgatni, ökölbe szorítani. Néhány perc alatt, óvatosan mozgatva, bejáratva elmúlik. Mi lehet ez? Balkezes vagyok, de mostanában pont, hogy kevesebbet használok számítógépet, egeret. Először azt hittem elaludtam, na de minden este elalszom a kezem? Nem igazán zsibbad, nincs fájdalom, látható elváltozás, vagy napközbeni probléma vele.


Volt valakinek hasonló panasza?



2012. ápr. 12. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van két-három hete. Lehet, hogy valami izületi gyulladás, de nem tudom. A lábfejemmel ez már jóval régebb óta van. Lehet, hogy csak öregszünk? :S 25/N
2012. ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez eszembe sem jutott :) 35/FFI


Az a fura, hogy csak a bal kezem, mondjuk csak azt használom "egerészésre". Lehet, hogy valamit mozogni kellene... Én a flector gélt próbálom most ki, hátha segít, majd beszámolok.

2012. ápr. 13. 06:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez a jobb kezemmel szokott lenni, pedig én is balkezes vagyok :S Mondjuk amilyen fura pózokban alszok, nem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy majdnem minden este elfekszem a jobb kezemet xD

14l

2012. nov. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!