Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ennyi energiaital szerintem...

Firebeermayhem kérdése:

Ennyi energiaital szerintem még ok, szerintetek?

Figyelt kérdés
Napi szinten 1 energiaitalt szoktam meginni,de ha kávéhoz van inkább kedvem,akkor amellett döntök. Azért tettem fel ezt a kérdést mert nagyon sok negatívumot hallottam az energiaitalokról, de én még csak a pozitív tulajdonságait éreztem eddig. Ezért is tartom be a határt és naponta 1-nél nem iszok többet.Amúgy rendszeresen sportolok, és a közérzetem is jó, csak nekem ez az energiaital egy kis rituálévá vált és nagyon szeretem. Szerintetek lehet gond ebből? Válaszaitokat előre is köszönöm.

2012. ápr. 14. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Suliba tanultuk mi is anno hogy napi 1-nél nem is szabad többet inni, amúgy meg nem is kéne.
2012. ápr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem napi egy is sok belőle. Ha már koffein kell, akkor kávé, fekete tea, zöld tea.
2012. ápr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is sok a napi egy. Tényleg hagyd el, mással is lehet pótolni a koffeint. Havi egyre még azt mondanám, hogy esetleg oké. De a napi 1-et én soknak találom.

Mindenesetre Te tudod. :)

Egyik lakótársam az egyetemen vált igazán függővé tőle. Eleinte napi 1 volt. Aztán már volt, hogy 3 is. Aztán meg panaszkodott, hogy nagyon pörög a szíve, meg nincs túl jól.

2012. ápr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!