Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Régebben tömtem magam cukrokka...

Régebben tömtem magam cukrokkal, és nem ettem gyümölcsöt. Most jól élek így?

Figyelt kérdés
Nem cigizek, néha iszok alkoholt, kerülöm a ronda, agyoncukrozott-tartósított italokat, amire azt írják "gyümölcslé", nem eszek gumicukrot, meg cukorkát, mindenféle lisztet, meg kenyeret eszek, minden nap zöldség-gyümölcs, (állítólag) kevés hús, itthon a cukor helyett, mézet használok, néha eszek csokit, kakaót, szoktam enni péksütit, nemszeretem a karfiolt, arcomra élesztős pakolás, aloe vera, méz, minden nap tej, nincsen chips, nem eszek halat, nem sportolok rendszeresen, nem vagyok túlsúlyos. Jól élek így?
2009. jún. 19. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Már azzal nagyon sokat tettél az egészségedért, hogy száműzted a chipset, a cukokrákat meg a csokit az étrendedből. halazt viszont ehetnél, mert az a legegészségesebb húsfajta. vagy nem szereted?
2009. jún. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez így teljesen jó. Most tényleg szezonja van sok zöldségnek, gyümölcsnek, ezt használd ki. Ha nagyon kívánsz valami nasit egyél aszalt gyümit, magokat, kölesgolyót, műzli szeletet. És jók még a cukormentes rágók.
2009. jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem magadtól kérdezd meg,hogy jól érzed-e így magad?!Mert ha mindennap egy kész gyötrelem számodra,akkor felesleges az egész procedúra.Ha úgy érzed,hogy megtudod szokni ezt az "egészségesebb" életmódot,akkor tarts ki,ha nem, ne gyötörd magad!Sokkal többet ártasz magadnak.

Bár szerintem teljesen jó az összeállítás,én is hasonlóképpen élek,bár én a kristálycukrot nem akartam száműzni,chipset és csokit pedig egy hónapban egyszer vagy kétszer eszem.Előtte 12 évig dohányoztam,már egy éve,hogy leraktam,az alkohollal együtt,mert előtte minden héten egyszer bulizni jártam,ahol szinte mindig ittam valamit.

Kérdésedre a válasz:

Ha megerősítés kell: igen,jól élsz!

2009. jún. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Szerintem magadtól kérdezd meg,hogy jól érzed-e így magad?" --- Így van. Nyilván Te is tudod, hogy ami nem egészséges nagyjából száműzted, hiszen nem véletlenül tetted, akkor mi a kérdés? Ha azt mondjuk, jó lenne ha teljes kiőrlésű rozs cuccokat ennél, és sportolnál rendszeresen, mert valóban, úgy még egészségesebb lennél, akkor megteszed?:) Bármeddig lehet fokozni, de ennél "rosszabb" étkezés sem nevezhető ténylegesen rossznak.
2009. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!