Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Frontérzékenyek! Mostanában...

Frontérzékenyek! Mostanában ti mennyire érzitek meg a frontokat? Vannak egyáltalán frontok mostanában?

Figyelt kérdés
Kb. két hete teljesen nyomott vagyok, és fáj a fejem. Nem tudom, hogy az időjárás miatt van-e ez, vagy valami mástól, ezért érdekelne, hogy ti hogy vagytok!
2012. ápr. 24. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csoda hogy ilyen vagy. Én csak ritkán érzem meg a frontokat főleg ha hirtelen jön vagy kettős front hatás van akkor totál kész vagyok. Én már tegnap éreztem hogy front lesz be is jött ma meg persze egész dél előtt majd szétrobbant a fejem.
2012. ápr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom vannak-e most, de 2-3 napja én is totál offline vagyok. Egész nap aludnék...
2012. ápr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Akkor ezek szerint nem vagyok egyedül. Már kezdem unni ezt az időjárást.

2012. ápr. 24. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon megérzem a frontokat. Múltkor hallottam, hogy idén egyetlen egy nap volt, amikor nem volt valamilyen front vagy front-jellegű hatás.
2012. ápr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!