Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melegfront, fejfájás. Ki...

Melegfront, fejfájás. Ki szenved még ettől mióta itt a nagy meleg?

Figyelt kérdés
Ti hogy enyhítitek a fájdalmat?
2012. ápr. 29. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Úgy kell enyhíteni hogy maszírozni kell a halántékot és közbe nyelni pár korty levegőt. Ezt a hegyekbe menet szokták alkalmazni mikor bedugul az ember füle a légnyomás kölönbözettől. De frontnál is megteszi.

A másik meg amivel lehet enyhíteni a fejfájást az a kávé.

Én nem szeretem a kávét túlzottan dea kényszer nagyúr. jól felöntöm tejjel cukorral. Mindegy csak hasson.

Nekem is nehéz így hirtelen viselni a 30 fokot átmenet nélkül.

2012. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

Ezt a módszert kipróbálom.

Már vettem be fájdalomcsillapítót mert nagyon fájt már a fejem.Ez van 4.napja.

Ittam rá pepsit mert utálom a kávét és most jobb.

De lehet legközelebb 3:1ben -t is kipróbálom,mert nem akarok rászokni a koffeinre, de a gyógyszerre sem .

A frontérzékenységet amúgy ki lehet "nőni?"

2012. ápr. 29. 17:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Én még "csak" 3 napnál tartok. Az Advil nagyjából leviszi, de nem az igazi :(
2012. ápr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Advilt én is szedtem ,nekem már véres volt a székletem tőle olyan sokat vettem be belőle.

Most Voltaren Dolo (ez se valami jó)mert nem voltam a dokinál aki Cataflamot ír fel.

De nem tudom hogy ez a meleg miatt lehet e hogy a tarkómnál nyomást érzek. De ez nem fájdalom hanem mintha az izmok meglennének feszülve és nem bírom tartani a fejem.

2012. ápr. 29. 19:29
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem porchiányos a térdem, ezért frontok előtt mindig felgyűlik vízzel, és rettenesen fáj...
2012. ápr. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Auh,az se lehet kellemes :(
2012. ápr. 30. 16:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron heteken keresztül fájt a fejem a melegtől, most is iszonyatosan rossz. Ha már nagyon erős, Advilt veszek be rá, ideig óráig jó de aztán visszajön. Viszont azt vettem észre, ha sétálok, szabad levegőn vagyok, az sokat segít.
2012. júl. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki frontérzékeny, az nem növi ki, egész életén át elkíséri. Szokj hozzá. Nekem 17 éves korom óta migrénem van, mellette az alacsony vérnyomással. Napi egy két pohár kávé, meg két-három liter víz az ami enyhíti. Kinek mi. De a mély levegővételek is besegítenek.
2013. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!