Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hírtelen rossz kedvem lett....

Hírtelen rossz kedvem lett. Mit tudnék csinálni? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
Ma érkezett meg a rendelt tabletem (digitális tábla amin lehet írni, rajzoln stb.) 25000 ft volt. Mikor megjött nagyon örültem meg minden, de most annyira rossz kedvem lett, hogy elköltöttem ennyi pénzt, azért mert rajzolgatni akartam a gépen. Bnőm azt mondta, ő nem adott volna ki ennyi pénzt ezért.(jó lenne visszacsinálni az egészet). Szerintetek mitől lehetne újra jó kedvem. Tudom egy kicsit h*lyén hangzik ez az egész stori, de olyan rossz ez az egész. Segítsetek légyszi!
2009. jún. 23. 01:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem alkoss vele valami szépet, és máris jobb kedved lesz. :)
2009. jún. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Olyan rossz, hogy erre költöttem a zsebpénzemet. Egy kicsit szégyenlem is magam, hogy amit anyuéktól kaptam karira meg ilyenekre elköltöttem h*lyeségre. Azt hittem, hogy majd ezzel jobban tudok majd rajzolni, meg írni a gépre és majd jobban tudok itt tanulni. de fenét tudok, egyiket sem tudok vele.
2009. jún. 23. 01:21
 3/14 anonim ***** válasza:
na rágd magad rajta. más másra költötte volna ezt a pénzt, te erre. ne szomorítson el hogy más mit gondol:) gondolj csak bele, mi nem kerül már pénzbe? éegaéább nem sajnáltad a pénzt és áldoztál magadra egy kicsit. most majd egy kicsit kevesebbet ezek után, de legalább megvan amit szerettél volna, kérlek ne legyen rossz kedved:) és ha rajzolsz majd valami szépet mutasd meg nekünk:)
2009. jún. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást. Megpróbálom:)
2009. jún. 23. 01:24
 5/14 anonim ***** válasza:

Mivel szerintem eladni nem tudnád úgy, hogy "jól" jöjj ki a dologból, a legjobb, ha felidézed azt az örömet, amit akkor éreztél, amikor megérkezett és megpróbálsz mindent lerajzolni, amit eredetileg akartál. Magyarán, ha kihasználod majd és jól szórakozol vele, esélyes, hogy elmúlik majd a rossz érzésed. (Meg is kérdezheted a cégtől, ahonnan rendelted ha még nem használtad, hogy vissza veszik-e bontatlan állapotban.)

Mindenképpen próbáld a pozitív oldalát nézni a dolognak, mondjuk az is eszembe jutott, hogy ebből a feltámadt rossz kedvből tanulhatsz is, mégpedig azt, hogy a jövőben megfontoltabban vásárolgatsz ilyen drága dolgokat, ha mondjuk megint megdobogtatja valami a szívedet és átgondolod, hogy tényleg ér-e annyit, megengedheted-e magadnak, akkor is örülni fogsz-e, ha átveszed és kifizeted, vagy lehet, hogy hasonlóan jársz, mint ezzel a tablet-tel. Lehet, hogy egyszer pont ez az élmény lesz az, ami megment attól, hogy valami hülye üzletbe fogj és akkor már meg is érte ez a mostani rossz érzés.

Amúgy magát az érzést én már számtalanszor átéltem, gyerekkoromtól felnőttkoromig, bár egyre ritkuló tendenciában. Vannak olyan dolgok, amik még évtizedek múltán is "kísértenek" és visszatartó erővel bírnak. (Én egyébként már művészi tökélyre fejlesztettem a takarékoskodást, szükségem is van rá, pont emiatt tudnak még most is rosszul esni az ilyen dolgok. )

2009. jún. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Am én is tartalékolós vagyok, lehet azért mert ruháimat megveszik anyumék, amit kapok karácsonyra meg szülinapra elrakom, nem sokszor járok ide-oda (max mozi stb.) és hát ezért marad is pénz. Csak szeretem az ilyen számítógépes kütyüket (kezdve, hogy vettem laptopot magamnak, mindig töltögetek progikat le, meg most a tablet). csak az a baj, hogy nem ilyenre számítottam. Azt hittem, könnyebb vele írni, s kicsit csalódtam, mert már beleéltem magam, hogy ide írom le a lecóhoz a dolgokat. S egy kicsit lelkiismeret furdalásom van (mondjuk mindentől, szal ez nem újdonság), hogy sok pénzt kiadtam feleslegesen. De hát majd akkor neki állok egy kicsit rajzolgatni, meg ilyenekt, hátha egyszer sikerül úgy, ahogy elterveztem.
2009. jún. 23. 01:38
 7/14 anonim ***** válasza:
Jajj sztem ezen ne bánkódj:)És egyáltalán nem adtál ki hülyeségre pénzt,találd meg benne az örömöt,ami tetszik benne,mindjárt megjön majd a jókedved:)
2009. jún. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ok. köszi a válaszokat:)
2009. jún. 23. 13:34
 9/14 anonim ***** válasza:
Na, mit rajzoltál? MUTI! :)
2009. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
bocsi hogy sokáig nem írtam, csak nem nagyon volt időm. Rajzoltam pár dolgot, igaz képről rajzoltam, de legalább már kezdek belejönni.
2009. júl. 26. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!