Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hírtelen rossz kedvem lett....

Hírtelen rossz kedvem lett. Mit tudnék csinálni? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
Ma érkezett meg a rendelt tabletem (digitális tábla amin lehet írni, rajzoln stb.) 25000 ft volt. Mikor megjött nagyon örültem meg minden, de most annyira rossz kedvem lett, hogy elköltöttem ennyi pénzt, azért mert rajzolgatni akartam a gépen. Bnőm azt mondta, ő nem adott volna ki ennyi pénzt ezért.(jó lenne visszacsinálni az egészet). Szerintetek mitől lehetne újra jó kedvem. Tudom egy kicsit h*lyén hangzik ez az egész stori, de olyan rossz ez az egész. Segítsetek légyszi!
2009. jún. 23. 01:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
No, ennek örülök, remélem, jobb is a kedved! :) Nem teszed fel?
2009. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

ez a három olyan amit meg merek mutatni:D ezeket képről rajzoltam, nem magamtól

2009. júl. 27. 21:07
 13/14 anonim ***** válasza:
Aztaa,ezeket hogy csináltad?:OÉs télleg te?:O Én vok az a válaszoló,aki írta h "jajj,emiatt ne keseredj el,találd meg benne az örömet".Hát ezek gyönyörű rajzok!:)Én nem tudtam hogy ilyet is lehet vele csinálni!:)Azt hittem csak "fekete-fehérbe"lehet vele rajzolni:)Bocsi,de elmagyaráznád hogy ez h működik,ez így hozzá van csatlakoztatva a géphez?:)Annyira megtetszett nekem ez a kis kütyü,hogy lehet hogy én is összerakom a pénzt,mit kapok ilyen-olyan alkalmakra,és veszek egy ilyet!:)Leírnád légyszives a márkáját meg a tipusát ha szépen megkérlek?:)Én is imádok rajzolni,a nagybátyám festő volt...És egy kicsi ragadt rám is:)Wáóó még mindig nem térek magamhoz,hogy ilyet leeht vele csin.ni!:)16 éves lány vok
2009. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Wacom Bamboo a márkája:) Nagyon sok helyen lehet rendelni, sokszor az árban és a méretben van különbség. Ezeket a rajzokat az ArtRage programban rajzoltam. Ott lehet olyat, hogy egy képet beraksz háttérnek ami egy kicsit halványabb és azt át tudod rajzolni. Előtte kicsit gyakorolni kell, hogy belejöjj. Írhatsz e-mail-t is, ott majd bővebben el tudom magyarázni.
2009. aug. 16. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!