Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit javasoltok fejfájásra?

Mit javasoltok fejfájásra?

Figyelt kérdés

Frontérzékeny vagyok és tegnap este rettenetesen erős migrénem volt. Bevettem a gyógyszeremet és elsötétített szobában, levendulás borogatással pihentem ma reggelig. Ma szintén fejfájással ébredtem, ha nem is olyan erőssel. Vár rám egy rakás házimunka és befőzés, de így képtelen vagyok hosszabb időt dolgozni, mert elájulok.

A saját módszerem az alvás és a pihenés... Ti mit tennétek?


Bori(28)


2009. jún. 23. 09:27
 1/2 anonim válasza:

Én ilyenkor beszoktam venni egy fájdalomcsillapítót és egy görcsoldót.

Nekem mindig beválik!!!

(algopirin,no-spa)

2009. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
77%
Nekem a vitaminok segítenek!! Ha fáj a fejem, C-vitamint szoktam bevenni (min. 500mg-os). Persze ez nem azt jelenti, hogy csak ekkor kell a vitamint pótolni. Nem tudom, milyen vitaminokra van szükséged-ezt szakember meg tudja állapítani- és azokat kúra szerűen szedni kell! Valószínűleg ez állhat a gyötrő fejfájásod hátterében. Én a vitaminokra esküszöm...
2009. jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!