Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki hogyan vészelte át ezt a...

Ki hogyan vészelte át ezt a "nem találom a helyem" időszakot?

Figyelt kérdés

Undorító az az érzés, hogy ilyen jó időben legszívesebben egy heves románcot folytatnál, szeretkeznél napokon át egy szállodában, ahol van medence, koktélok és sok finomság...., ehelyett az életedet 1 dolog határozza meg, amit nem tudsz megoldani. Már szakspecifikus számvitel anyagokat "lopsz" másik tanároktól a fősulin, aztán rájössz, hogy köpni nyelni nem tudsz, mert ilyenekről a saját órádon abszolút nem volt szó. Majd ezek után egy nagy adag teával, lágy zenékkel frissíted a gondolataidat, hogy ne zakkanj meg a nyomás hatására.

Elmész aludni, miután felébredsz feltűnik, hogy a rohadt allergia miatt csak virágport érzel a szádban,nem tudsz megszólalni.. hisz ez torokgyulladás (yuppii). A sok orrfújástól vérzik az orrod..jellemző.


Aztán belegondolsz ezek olyan csekély és hülye "problémák" a világ bajaihoz képest. Ennek tudatában, h azt a látszatot keltsd, no meg valójában is, hogy az agyadnak szénhidrátra van szüksége, különben nem tud gondolkodni elkezded a névnapodra kapott óriási táblás kekszes Milka csokit enni, így magadra-szedsz 2 kilót. Akkor meg 5 percenként a mérlegre állsz, hogy:- Te jó ég hány kiló vagy Te szerencsétlen?? -


De a végső konzekvencia: mindenért küzdeni kell, akarni kell, hisz nem születtem olyan családba, ami kacslábon forgó kastéllyal rendelkezik, 10.000.000 hektáras birtokán, nem házasodtam be olyan családba, ahol csak háztartásbeliként kell lógatnom a lábam. A legnagyobb problémával, hogy partyt szervezzek a barátaim számára.. szóval hiába kaptam az utolsó magyar királynéról a nevem, Zitáról.. én nem vagyok az.

Lehet ilyen Bridget Jones szerűen nekem is ezt kéne kijelentenem: -A vodkát választom és Chaka Kahnt.-


Csak én nem tudom azzal jobbá tenni az életem, hogy leszokok a dohányzásról..mivel nem dohányzom. Vagy nincs egy főnököm, akinek jól megmutatom és felülkerekedek önmagamon és a bátorság eufórikus érzésében valami őrültséget csinálok.


20/n



2012. máj. 1. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el írni:) K.va jól fogalmazol és tetszik a stílusod:D
2012. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a bókot! :)
2012. máj. 1. 14:54
 3/3 anonim ***** válasza:
hmm valóban érdekes :) lendületes írás ami kellemes fűszercukorkás aromát hagy maga után ..-van még írásod ?
2012. okt. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!