Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek néhány napot kórházban...

Akinek néhány napot kórházban kellett töltenie betegség miatt, hogyan vészelte át ezt az időszakot?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanokra, akiknek fél év körüli volt a csemetéje.
2009. nov. 11. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem 4 héttel szülés előtt be kellett vonulnom ekkor volt másfél éves a lányom. látogatókat a korházban nem fogadhattunk, hiszen épp akkor volt karantén. nagyon rossz volt, de próbáld meg pozitívan nézni. néhány nap még nem a világ, és így legalább kipróbálhatod, hogyan boldogulnak nélküled.
2009. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kisebb volt a lányom mikor kórházba kerültem, először 3 hónapos volt, utána 4 hónapos. Hát ahogy írtad túl kell élni. Egyrészt én nem láttam 10 napot először, nem kívánom senkinek, szerintem borzasztó volt. Miután haza mentem 1 hétig minden este ordított mint a fába szorult féreg, azt sem kívánom senkinek, össze omlott bennem egy világ. Másodszor már jobb volt a helyzet mert "csak" 4 napot voltam benn, de utána a varratok miatt mikor hazajöttem nem tudtam felvenni, alig vánszorogtam kb. 1 hétig. Akkor meg az volt a rossz mert másra voltam szorulva.Kitartást kívánok nektek, igaz nem írtad mennyi időre és miért kell menned, de túl lesztek rajta, ha szerencsések vagytok hamar és könnyen.
2009. nov. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!