Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen nyugtatót szedjek, ami...

Milyen nyugtatót szedjek, ami enyhít a vizsgastresszen?

Figyelt kérdés
vizsga előtt egy nappal minimum stresszelek, és nemtudom sehogysem leküzdeni.... mit szedjek, hogy az eredményeim ne a stressz miatt legyenek pocsékak?
2012. máj. 4. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Tanuld meg tutira az anyagot.

A nyugtatókkal az a baj, hogy ami hat is, attól bamba leszel, és akkor a dekoncentráltság miatt lesznek a jegyeid pocsékak.

2012. máj. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem gyógyszert semmiféleképpen se szedj! Esetleg valami gyógyteát igyál. Érettségi vagy vizsgaidőszak? Mert ha előbbi, akkor egyáltalán nem kell tőle félned. Túl van lihegve az egész. Ha utóbbi, akkor pedig azért ne félj, mert annak már tényleg nincsen tétje. Tudom, hogy kliséket mondok a számodra, de ez az igazság. :)
2012. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az utóbbi..., egyetemre járok és a java még hátra van, nem rég kezdtem. de már most annyira stresszelek, hogy rosszul leszek és nemtudok semmi értelmeset...a hasam görcsöl,lever a víz, szédülök tehát majdnemcsak elájulok... de már előtte egy nappal hasmenésem van egyébként. nem tudom nemstresszelni... mostmár elegem van belőle és vmi olyat szeretnék ami hat is.

nem az izgulás miatt akarom elcseszni az életem, h nem lesz diplomám, ha amúgy meg képes lennék rá....

2012. máj. 4. 16:54
 4/5 A kérdező kommentje:
és azért van hatalmas tétje, mert 130 ezret kell fizetnem félévente csak a tandíjra...
2012. máj. 4. 16:55
 5/5 anonim válasza:
most nem bíztatni akarlak mert ez a legroszabb megoldás 1 nap pihi igyál bulizz és a másikat már nem akarnám elírni mert attól csak eldobod az agyad tehát 1 nap buli hajrá ;)
2012. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!