Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Eddig nagyonritkán fájt a...

Eddig nagyonritkán fájt a fejem, de napok óta már folyamatos a fájás. Lehet, hogy a hirtelen melegtől? Vagy mitől lehet ez még?

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 20:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és: 18/L
2012. máj. 5. 20:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, kb. egy hete fáj folyamatosan a fejem, kivéve éjszaka.nekem Algoflex Forte sem használ.Bizttos a változékony idő miatt-.megpróbálok többet inni de nem igazán segít.Nekem egyébként a legjobban a halántékom,kétoldalt fáj.
2012. máj. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem a halántékom elöl.
2012. máj. 5. 21:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Vérnyomásemelkedéstől is lehet. Ha van otthon csalán tea, akkor 1-2 csészével kellene inni belőle. A csalán vízhajtó, lehet ez megoldaná a fejfájást.
2012. máj. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elmondanám, hogy az algofleyx forte egy rakás kaki, az ultra fortéval karöltve. Fogfájásra 2-t betoltam anno, ugyanúgy hasogatott tovább. Ennyit róla, pedig a patikus ajánlotta...

Kérdező, próbálj meg egy pohár kvét meginni, nekem attól el szokott múlni a fejfájás. Viszont előtte mérj vérnyomást azért. Ha alacsony, jöhet a káv, ha magas, akkor próbálj sok folyadékot inni, vizes borogatás meg vlmi gyógyszer.

2012. máj. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ultra fortét próbáld ki 5000 méter magasságban.. Állati jó. :)
2012. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is fáj mostanában a fejem, gondolom az időjárás változástól van mindez. Egyik nap dög meleg van a másikban meg megfagyok. Amúgy én sem vagyok fejfájós, csak ritkán jön elő és akkor se sokáig. Szóval szerintem nem kell parázni :) Vegyél be egy fejfájás csillapítót, vagy ha nem szeretsz gyógyszereket szedni, akkor aludj sokat :) Aztán jobbulgassál :)
2012. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ne gyógyszerezzétek magatokat ha kell ha nem, Több vizet kell fogyasztani és kész.


Víz, víz, víz és mégtöbbb víz :D

2012. jún. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!