Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon tönkre ment a hajam a...

Nagyon tönkre ment a hajam a sok vasalástól és szinte semmit nem nő . Mivel tudnám rendbe hozni? Ha vágatok belőle 1 kicsit az segítene?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 14:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Vissza kell vágatni a letöredezett hajvégeket. Legközelebb meg gondold meg érdemes -e feláldozni a természetes szépségedet a legújabb divathülyeség oltárán.
2011. jan. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Segítene:) + szerezz be egy jó hajpakolást(vagy csinálj otthon) és mindenképpen használj hővédő spray-t vasalás előtt !
2011. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

vágatás csak esztétikai okokból lenne jó mert a sok töredezett hajszál/hajvég csúnya.

én használok hajvédőket,pl a samponom is töredezett hajra való,ill. van az avonak is hajvédő krémje,Lushban is lehet kapni,lehet venni gliss kur, meg van got2be.

ezek nekem beváltak.

de mostanában olyan hajpakolást csinálok,hogy balzsam+ricinusolaj+olivaolaj+aloevera hagyom állni a hajvégen,hajat mosok.utána teljesen puha lesz és szerintem nem is törik.

2011. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

*illetve nem is törik annyira

2011. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Nekem ugyanigy tönkrement a hajam a sok vasalástól és a sok lakkozástól. Mióta abbahagytam kb. 3 hónapja a vasalást, és a hajlakk használatát és vágattam a végéből, azóta ugy nő a hajam mint a kisbabáknak de szó szerint és sokkal dusabb is lett. :)
2011. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]


én mindig ezt kenem rá hajmosás után, nem töredezik s fényes.

2011. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ebben a cipőben járok. A végéből én már vágattam, az szebb is sokkal, de sajnos az egész hajamnak károsodott a szerkezete, szóval meg kell várni, amég lenő :( :/
2011. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

a kicsit vágatás tökéletes, amennyiben csak egy kicsi van eltörve. Ha nagyon eltört, akkor sajnos radikálisabban kell, és semmi hő vagy erős kémiai hatás ne érje ezentúl. Szóval vasaló off. Vágass valami olyan hajat, ami anélkül is jó, hülyeség, hogy nem létezik olyan, pár évvel ezelőttig mindenki boldogan élt nélküle is. :D

Használj balzsamot, néha pakolást, vágasd havonta, amíg le nem nő az egész tönkrement rész. :S

2011. jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek :))))))

most úgy döntöttem elkezdem ricinus olajozni a hajam :)

2011. jan. 30. 16:01
 10/14 anonim válasza:
Ha eredetileg göndör a hajad, hagyd a levegőn megszáradni, a göndör hullámos haj gyönyörű tud lenni így! Hetente max 1x vasald a hajad, ha nagyon nem bírod. De szerezz be egy hőálló folyadékot, amit vasalás előtt kell felvinni a hajadra. Ez lehet szilikonos hajvégápoló vagy hővédő spray. Hiába vágatod vissza, ha utána ugyanúgy vasalod!
2011. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!