Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fáradság, enyhe torok fájás...

Fáradság, enyhe torok fájás reggel, vörös szem, és néha itt-ott benyilallnak a lábaim vagy a kezeim egy-egy ponton. HIV?

Figyelt kérdés
3 hete történt, és most félek, hogy ezek a HIV vírus első akut tünetei amik ugye az aktust követő 3 hét után jelentkezhetnek, és lehet hogy ezek azok? Egy lánnyal feküdtem le.
2011. okt. 9. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha a csaj HIV fertőzött volt, akkor megeshet. Máskor legyen eszed, és ne dugjál gumi nélkül.

Egyébként MO.-n elég kevés a HIV fertőzött, szóval kicsi az esély, hogy pont olyannal akadtál össze. Ráadásul szexnél sem 100%-os a fertőződés. És lányról fiúra kisebb eséllyel jut át.

De nem árt, ha csináltatsz egy HIV tesztet majd egy hónap múlva kb.

2011. okt. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ezek a tünetek lehetnek a HIV tünetei? vagy lehet attól is amúgy hogy 14órát dolgozok egy építkezésen1., 2,meg egyik este ruha nélkül aludtam, ettől is lehet amúgy ilyen tünetem?
2011. okt. 9. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát lehet simán megfázás+egy kis fáradtság, de lehet HIV is:D De mint mondottam, erősen kétlem, hogy pont sikerült összeszedned egy HIV fertőzött lányt, és pont sikerült egy aktusból elkapnod.
2011. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A fèltségem oka az, hogy 3évig élt egy néger pasival... :S de elmondása szerint ő nem az mert még mikor vele volt akkor vettek ezt házilag elvégezhető HIV tesztet...
2011. okt. 9. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!