Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti mennyire betegen mész/menté...

Ti mennyire betegen mész/mentél be dolgozni vagy suliba?

Figyelt kérdés

2012. máj. 12. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Enyhe megfázással már otthon maradtam 1-2 napot minimum.
2012. máj. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt amikor lázasan mentem suliba csak mert fontos dogát írtunk és ha abból kimaradtam volna akkor pótdogát kellett volna írnom ami teljesen más kérdésekből áll és sokkal nehezebb. Természetesen csak arra az órára mentem be. De megfázással láz nélkül simán megyek még suliba mert bajom nincsen csak megfázás.
2012. máj. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én egyszer bementem hasmenéssel.És álló munka volt és elég húzós.Óránként ki tudtam jutni a wc-re.De addig majdnem megőrültem.
2012. máj. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha be tudok menni, bemegyek, mert ha nagyon rosszul lennék, még mindig hazamehetek, de nagyon erős hasmenés, hányás, 38 feletti láz, állandó szédülés esetén nem ajánlom én se...
2012. máj. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 alvómaci válasza:
Ma például átszúrt talppal melóztam fél napot. De dolgoztam már 3 repedt és egy törött bordával is. Hasmenéssel többször is, bár csak egy napig bírtam általában. A nátha az manapság nem betegség.
2012. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Négy és fél hónap után lebetegedtem, vittem az orvosi papírt és 2nap múlva kirúgtak. Munkahelye válogatja.
2012. máj. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hasmenéssel,hányással csak akkor mennék,ha enyhe lenne,vennék be széntablettát,plusz vinnék is magammal,meg innék jó sok kólát,ropit meg háztartási kekszet ennék,a szokásos.Hőemelkedéssel még bemegyek,de előtte gyógyszer,38 fok felett már semmiképp sem,én egyébként olyankor megmozdulni se tudok.Megfázás esetén simán bemegyek,sok zsepi,előtte tea,sok gyümölcs,c-vitamin,talán valami gyengébb gyógyszer,ha úgy érzem.:)
2016. márc. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én általában amíg nincs 40 fokos lázam addig bemegyek. Hasmenésem még nem volt szerintem életemben (legalábbis max nagyon gyerekkoromban de 6 éves korom után semiképp)

Ha nagyon hányingerem van akkori is bemegyek mert ugye ha hánynom kell ki tudok menni wc-re vagy vissza lehet nyelni. Torokfájással meg náthával simán bemegyek, eszembe sem jut otthon maradni. Ha köhögök akkor pedig veszek fel ilyen orvosi maszkot hogy ne fertőzzek meg mindenkit.

2019. jan. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!