Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mire utalhatnak ezek a tünetek...

Mire utalhatnak ezek a tünetek (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Semmi gondom nem volt az anyagcserém sebességével, de az utóbbi két hétben ez megváltozott. Alig van székletem, és néha fura szaga van, nem nagyon tudom mihez hasonlítani, de eddig a nyers máj a legtalálóbb rá. Fura fájdalmat is érzek alhasi részen, nem erős, de kellemetlen. Puffadok is, és a hasam már reggel úgy néz ki, mintha egész nap ettem volna és tele lenne, és kellemetlen érzés hason feküdni. Ja, és gondoltam a székrekedésen segítek Guttalax hashajtóval valamelyik nap, nem volt semmi hatása, és ma reggel pedig ittam szennalevél teát, ami köztudottan elég brutális, eltelt már több mint 10 óra, és semmi. Kezdek félni...
2012. máj. 13. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:

A szenna nem mindenkire brutális, nálam semmi hatása nincs.

Puffadás és szélgörcsök ellen igyál édeskömény teát. Ha a szenna nem használt, használhat a kutyabenge.

Ha egyáltalán nincs székleted, lehet, hogy bélelzáródásod van. Menj orvoshoz!

2012. máj. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el háziorvoshoz, ő biztosan továbbküld labor vizsgálatokra, székletmintára, hasi ultrahangra. Lehet, hogy semmi, de lehet komoly baj jele is.
2012. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!