Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A solutio antisudorica okazhat...

A solutio antisudorica okazhatta ezt? Csomót érzek a honaljamban.

Figyelt kérdés
Talàn a nyirokcsomó gyulladhatott be v a verejtékmirigy. A szer használata után jött ez a csomó.... Remélem nem nagy a baj. Olvastam mindenfélét a neten. Nektek volt már ilyen? Egyébként picit piros és fáj.
2012. máj. 13. 23:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Melldaganatra mennyi esély van? Úgy félek
2012. máj. 13. 23:04
 2/5 anonim ***** válasza:
ne használd azt a sz.rt, tul sok aluminium van benne. vettem régebben erős izzadásgátlót (magas aluminiumtartalmu) és nekem is okozott vagy 2-3x ilyen csomót, elsőre nem is gondoltam hogy attól lehetett, később lett gyanús csak. nekem is fájt, kb 0,5-1cm átmérőjü lehetett de elmulik pár nap alatt. szerintem hajitsd ki azt a marhaságot. én is kicsit jobban izzadok mint az átlag, viszek magammal váltáspólót meg nedves törlőkendőt meg rendes dezodort ha több időre elmegyek otthonról és akkor minden oké.
2012. máj. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor a csomó elmúlik és nem lesz nagy bajom?
2012. máj. 14. 06:41
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt mikor először bekentem, de elmúlt 2 nap alatt:)
2012. júl. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na most lehet ki fogtok röhögni, én voltam aki az elsö valaszt irta. azota véletlenul kiprobaltam apam old spice dezodorjat mert elfelejtettem hazavinni az enyém. hat sokkal jobban hat mint az összes többi dezodor amit életemben valaha kiprobaltam, és NINCS BENNE aluminium. kb a solutio antisudoricaval van egy szinten nalam a hatasa. piros dobozos, kék szilárd maga a cucc benne :D már azota megvettem magamnak is, és nagyon jol hat :D tiszta nevetséges komolyan hogy erröl eddg nem tudtam. egy probat szerintem nektek is megér hatha nektek is jo.
2012. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!