Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Izomsérülés lehet a háttérben?

Izomsérülés lehet a háttérben?

Figyelt kérdés
2 nappal ezelőtt gyúrtam bicepszre és tricepszre. Utóbbit kicsit túlzásba vittem de aznap nem volt semmi bajom, másnapra viszont borzasztóan elkezdett fájni a bicepszem és az alkarom közti rész (ahol hajlik a karunk). Ez még semmi, ugyanis ma reggelre a másik karom is ugyanígy elkezdett fájni. Nem izomláz jellegű fájdalom, és csak akkor jelentkezik, ha teljesen megpróbálom kinyújtani a karom, amit alig vagyok képes megtenni mióta így fáj. Az egyik karom egy kicsit meg is van dagadva bár nem jelentős. Ez mi lehet?

2012. máj. 14. 23:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nos, attól függ, de én így látatlanban azt mondom h epicondyllitis lateralis. Másnéven teniszkönyök. Ez az alkarfeszítők fájdalmas gyulladása. Ha nem enyhül a panasz, akkor fordulj orvoshoz.
2012. máj. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!