Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet valami egészségügyi...

Lehet valami egészségügyi dolog a háttérben ha valaki nagyon fázós?

Figyelt kérdés
Észrevettem a télen, hogy néha elkezdek fázni, csodálkozom miért van ilyen hideg a lakásban. Kimegyek, hogy feljebb tegyem a fűtést és a termosztát 21c van. HA addig nem fáztam akkor miért kezdek el így hirtelen kihűlni? De ez nem csak most van, én mindig jobban fázok mint mások. Lehet ez ellen tenni valamit? A FELÖLTÖZÉSEN KÍVÜL?:)
2012. febr. 7. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy vérszegény vagy, esetleg alulműködik a pajzsmirigyed, de pl. ha nagyon vékony vagy, akkor is természetes, hogy jobban fázol, mint a többiek. Kialvatlanság, lappangó fertőzések, krónikus, "néma" gyulladások is okoznak ilyet, de ha mindig ez a helyzet, akkor nyilván nem erről van szó :) A jó hír, hogy ha a háziorvodhoz elmész ezzel a panasszal, akkor vsz. elküld egy teljes vérképre, abból pedig a lehetséges okok mindegyikét ki lehet zárni és mindegyik kezelhető is.
2012. febr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a vérkeringésed nem túl jó. Rendszeres mozgással, tornával lehet javítani rajta.
2012. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha dohányzol akkor azért is lehet
2012. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM
2012. febr. 7. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!