Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy ha nem tudok...

Igaz az, hogy ha nem tudok izzadni a szaunában, akkor valami egészségügyi problémám van? Ha igen, mi állhat a háttérben?

Figyelt kérdés
Ma 15 percet voltam szaunában,ami nem sok,de 3 perc után mindenkiről szakadt a víz,nekem semmi.10 perc után is csak nagyon kicsit kezdett izzadni a bőröm,de pont annyira,mint nyáron 45° melegben,amikor kicsit nedves a karom,a szaunában 80-100° folt.10 perc után is csak azért jöttem ki,mert már vágytam a friss levegőre.Utána gőzkabinba mentem,na az megizzasztott fél perc alatt.Ez természetes lehet,hogy a szaunában nem izzadok,a gőzkabinban viszont igen?

2012. ápr. 28. 20:59
 1/4 A kérdező kommentje:
folt=volt
2012. ápr. 28. 21:00
 2/4 masszázscucc ***** válasza:

Azt írod, 15 percet voltál bent, de 10 perc után is csak azért jöttél ki, mert vágytál a friss levegőre. Valahogy kettévált a tested és a lelked, és az egyik bent maradt még 5 percre?


Mindenki másképp reagál a szaunára. Te is izzadtál, ahogy írtad is, csak csekély mértékben. Ha BÍROD és JÓL ESIK, akkor próbálj tovább bent maradni, kísérletezz. (Egyébként fogyasztasz kellő mennyiségű folyadékot?)


A gőzkabinban az első fél perc alatt jellemzően csak a kabinban lévő pára csapódik le a testünkre, azt láttad magadon.

2012. ápr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
10 percet voltam bent,nem 15-öt,elírtam.Köszi a választ.
2012. ápr. 29. 10:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy iszok rendesen.
2012. ápr. 29. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!