Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék, hogy ne legyek...

Mit tehetnék, hogy ne legyek ennyire fáradt?

Figyelt kérdés
Már hetek óta nagyon fáradtnak érzem magam, egész nap olyan vagyok, mint akit fejbe vertek. Pedig 7-8 órát alszom mindennap. Kávét is iszom, mégsem segít. Régen sokkal energikusabb voltam, most meg szinte alig állok a lábamon. Beteg nem vagyok. Talán vitamint kéne szednem? Vagy mi lehet a probléma?
2009. jún. 26. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Többszáz oka lehet. Hány éves vagy? Fiú/lány? Mert a klimax is igy kezdődik.

Mennyit mozogsz, mennyit vagy szabad levegőn?

Háziorvos- vérkép, vizelet,testsúly, vérnyomás,stb.

A vitamin szedés jó ötlet, de csak több hét után van eredménye, ha ez az ok. Alapból jól kellene táplákoznod. Ezt pedig minden második ember nem tudja, hogy mit is jelent.

2009. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet h. front. Mozogj, sportolj, pörgesd fel magad! A kávét nem ajánlanám, mert miután elmúlik a hatása, sokkal fáradtabb leszel. Helyette inkább jegestea :)
2009. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
26/L Orvosilag minden rendben, a munkámból adódóan rendszeresen kivizsgálnak. Friss levegő is megvan, családi házban lakom, sokat vagyok kint. A táplákozásommal viszont lehet, hogy nincs minden rendben, sokkal több zöldséget és gyümölcsöt kellene ennem. Meg rendszertelenül is étkezem. Köszönöm a válaszokat.
2009. jún. 26. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!