Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem tudok...

Miért van az, hogy nem tudok elaludni, hogyha közvetlenül lefekvés előtt nem megyek el pisilni? L/14

Figyelt kérdés
Ezt már egy ideje észrevettem, hogy egyszerűen nem bírok úgy elaludni hogy nem pisiltem előtte
2009. okt. 30. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jezusom, ez tok logikus nem? Mivel nem tudod orokre visszatartani, muszaj kiuriteni. Ez mindenkinel igy van.

Senki sem tud ugy elaludni, hogy kozben erzi, hogy wc-re kell mennie. Mivel bepisilni nem tudsz muszaj elmenni.

2009. okt. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha nem kell egyáltalán pisilnem, akkor se tudok úgy elaludni ha nem megyek el előtte..
2009. okt. 30. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
De ha nem kell pisilned és úgy mész el, akkor mit produkálsz a WC-n? Csak ülsz rajta, vagy mi? Nem értem! Egyébként én is így vok vele, én sem tok elaludni, még akkor sem, ha csak egy nagyon kicsit kell! De sztem mindenki!
2009. okt. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem is hiszem el, én is így vagyok vele, de ez csak sima pszichológia nálam legalábbis. Lefekszek és végülis nem kell annyira pisilnem, de eszembe jut, hogy inkább most menjek el, mint hogy 30-40-50... perc múlva kelljen, aztán elmegyek és alszok. :D 22L
2009. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!